PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735271}
6,8 22 248
ocen
6,8 10 1 22248
5,0 3
oceny krytyków
Fear the Walking Dead
powrót do forum serialu Fear the Walking Dead

4 sezon to pomyłka

użytkownik usunięty

definitywnie po 6 odc ten serial leci na stale do kosza

użytkownik usunięty

mam tak samo .... 3 sezon był świetny , i on przekonał mnie do tego serialu ale 4 sezon to jakaś pomyłka....

ocenił(a) serial na 7

Pierwszy i drugi sezon były nudne, ale dało się obejrzeć. Trzeci sezon rewelacyjny, a czwarty... No cóż, przypomniałem sobie dlaczego przestałem oglądać TWD. Szkoda, że pozbyli się ciepłej kolorystyki (którą czasami można jeszcze ujrzeć w retrospekcjach) i wprowadzili szarość, która kompletnie do tego serialu nie pasuje. W trzecim sezonie aż można było poczuć ten żar pustyni i walkę o każdy litr wody, a teraz to wszystko jakieś takie szare i nijakie. I ta ciągła zabawa chronologią, że po pewnym czasie zapomina się co było 5 minut temu na ekranie.

ocenił(a) serial na 5

Przynudzają był fajny pomysł na max 5 odcinków, a oni robią retrospekcję na cały sezon może 8 trudno w tej chwili stwierdzić źle to wygląda i sam Morgan tego serialu nie uratuje.

użytkownik usunięty

Cały sezon można by skleić do 3 odcinków, to co robią z serialami w świecie WD to kpina i brak szacunku do widza. A i tak dalej będzie się sprzedawało bo nie ma obecnie chyba nic lepszego w stylu post-apokaliptycznym. Chyba że ktoś ma coś do polecenia zamiast tej szmiry?

użytkownik usunięty

ehh i to dopiero mid-season, strach pomyśleć co dalej..

użytkownik usunięty

jest niby Z Nation ale to czarna komedia , nie każdemu przypasuje ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones