PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735271}
6,8 22 248
ocen
6,8 10 1 22248
5,0 3
oceny krytyków
Fear the Walking Dead
powrót do forum serialu Fear the Walking Dead

S03E04

ocenił(a) serial na 5

Co tu dużo pisać, Rzeźnik z Salwadoru, Sombra Negra, Daniel Salazar kradnie ten serial. Bałem się, że skończy jak Eugene i stanie kolejnym Toudim albo Klakierem, ale w finale pokazał moc. Salazar jak mało kto ma papiery na przetrwanie apokalipsy, a Dante pięknie to podsumowuje "Niech to szlag J.C. Zadarłeś zabójcą wyszkolonym przez CIA". Po żenującym spektaklu w wykonaniu Madison Clark, ten odcinek to powiew świeżości. Może nie jest jakoś wybitnie porywający, ale magnetyzm i charyzma Salazara przyciąga do ekranu.

ocenił(a) serial na 8
killer83_2

Mieliśmy trochę odpoczynku od Clarków. Odcinek dobry, ale może nie najlepszy. Ogólnie kibicuje bardziej bohaterom z FTWD niż TWD. Z czasem coraz bardziej wolę FTWD bo serial jak narazie trzyma poziom i mam nadzieje, że tak pozostanie. Scena z trafieniem przez pioruna zombiaka epicka ;)

ocenił(a) serial na 7
killer83_2

Ja rozumiem, że zombie, że serial to nie rzeczywistość.... ale ten piorun... Damn! Musiałem odjąć jedną gwiazdkę!

ocenił(a) serial na 5
Pawel67_filmweb

Myślę, że trafienie pioruna czy to w człowieka czy żywego trupa jest bardziej prawdopodobne, niż ukrycie się za ciałem kolegi przed hordą trupów a potem niepostrzeżone wpełznięcie pod śmietnik :-)

użytkownik usunięty
killer83_2

Dokładnie tak jak mówisz killer83_2. Zombii to też ludzie, tylko że żywe trupy, a piorun nie wybiera :)

użytkownik usunięty
Pawel67_filmweb

Paweł67 dla ciebie zombii nie zasługują na trafienie piorunem ? :) w zwierzęta też pioruny nie powinny strzelać ? :)

ocenił(a) serial na 7

Nie chodzi o to, że trafił akurat w zombie. Mam na myśli, że wgl trafił i to w takim momencie.

ocenił(a) serial na 6
Pawel67_filmweb

W odpowiednim momencie. Piorun ma tu symbolizować boską opatrzność i odkupienie grzechów. Salazar już w zeszłym sezonie otarł się o mistycyzm, paradoksalnie to służy temu serialowi bo daje odetchnienie od perypetii Clarków i Madison "przejmiemy farmę". Salazar i Strandt są wstanie swobodnie pociągnąć ten serial.

użytkownik usunięty
killer83_2

ten serial jest nędzny

ocenił(a) serial na 5

Nie zgadzam się, ale szanuję opinię :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones