Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 2 Fear the Walking Dead Sezon 2, Odcinek 13
Odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Data śmierci

Date of Death 41m
7,5 653
oceny
7,5 10 1 653
Fear the Walking Dead
powrót do forum s2e13

S02E13

ocenił(a) serial na 7

Nudny odcinek i jeszcze w dużej mierze oparty o Chrisie. Ten dzieciak był irytujący jeszcze jak byli w LA, a teraz to już było apogeum jego głupoty. Ja tam w jakimś stopniu rozumiem Travisa, bo to jego syn, ale niech nie zapomina że ma żonę i córkę, o które musi się troszczyć. Niech się w końcu ogarnie.
No i na sam koniec? Czemu w końcu wpuścili resztę ludzi? Bali się, że w końcu rozwalą bramę czy, że ci ludzie ściągną zombie?

ocenił(a) serial na 7
StrangeGuy

Zastanowilem sie nad scena pod brama, stoi grupa, zdesperowana grupa ludzi ktorzy chca znalesc sie w bezpiecznym miejscu.
Madison dostrzega Travisa i widac ze sie jej oczy zapalily. Musimy go wpuscic. To moj maz. Ludzie pozwalaja zeby jedna osoba przeszla dp hotelu i daej stoja spokojnie. To na wyprzedazach w Medai jest wieksza determinacja. W TWD tlum zlapalby chlopa rozbita butelka przy szyi i wposcie nas albo go zabijemy... Dla mnie to nielogiczne. I troche ugladzone.

Odcinek dosyc niezly, w sumie myslalem ze Travis rozwalil wszyskich kolesi rowniez syna, ale to byloby zbyt hardcorowe. Zakonczenie odcinka kolesie z pickupa, czyzby mlode wilki zechca zostac szefami hotelu albo Travis powie yo a gdzie moj syn? i zacznie sie jatka?

ocenił(a) serial na 7
wujaniek

Dokładnie, zbyt łatwo tłum pozwolił wejść Travisowi na teren hotelu. Naciągana ta scena była. Co do tej grupy z pickupa, to jasne dla mnie, że zaczną się kłopoty z nimi. Nie widać było Chrisa, więc może go gdzieś zostawili, jak wpadli na dużą grupę zombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones