Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 7 Fear the Walking Dead Sezon 7, Odcinek 16
Odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Gone

7,1 189
ocen
7,1 10 1 189
Fear the Walking Dead
powrót do forum s7e16

Madison

ocenił(a) serial na 5

Niby fajnie ,ale po co? Chyba tylko po to , by nieco podnieść się z mułu, po jakim szoruje ten sezon.

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

serial zmierza w niewiadomym kierunku... pytanie czy to zamierzone, czy też w serii komiksowej tak było, bo czytalem tylko 8 tomów TWD, wiec nie mam pojecia.

ocenił(a) serial na 5
MegaTM

Fear nie jest na podstawie komiksu

Mikael82

Madison jest, mogłoby jej nie być, nigdy i tak nie szalałem za tą bohaterką. Grunt, że w temacie PADRE coś się dzieje i że prawdopodobnie skończą się męczące, radioaktywne wątki. Ósmy sezon - bo chyba powstanie? - zapowiada się ciekawiej, niż siódmy.

p.a.

Żeby w taki sposób zakończyć sezon to jest totalna kpina

ocenił(a) serial na 4
Mikael82

Mózg mnie bolał od głupoty jaka wylewała się z tego sezonu. Począwszy od radioaktywności, poprzez durnowate dialogi, a kończąc na totalnym bezsensie działań podejmowanych przez bohaterów. Nie wiem kto zatwierdził ten scenariusz, ale ja bym go zesłał na dożywotnie prace w kopalni na Syberii...
Sądziłem, że w The Walking Dead było głupoty co niemiara, ale ten sezon Fear The Walking Dead przebił oryginał i stał się niekwestionowanym liderem.

ocenił(a) serial na 9
Striderr

Widać że kręcony wśród covidświrusów i na prędce. Scenariusz pisany na kolanie heh...

ocenił(a) serial na 5
Striderr

Nakręcili go po to tylko ,żeby był. Ten sezon niczego nie wniósł. Jak Ci aktorzy mogli się na takie cos zgodzić? Jeszcze "twórcy" pod koniec każdego odcinka spuszczający się nad pięknem danego epizodu ?? ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones