Fear the Walking Dead (2015-2023)
Fear the Walking Dead: Sezon 8 Fear the Walking Dead Sezon 8, Odcinek 1
Odcinek Fear the Walking Dead (2015-2023)

Remember What They Took from You

6,7 167
ocen
6,7 10 1 167
Fear the Walking Dead
powrót do forum s8e1

Padre

ocenił(a) serial na 4

Ktoś kto jest na bieżąco z serialem przypomni czym lub kim jest to całe Padre?

Nie pamiętam i nawet mi się nie chciało wracać do odcinków, gdzie było wyjaśnione czym jest Padre.
Serial jest tak badziewny i nudny, że aż ciężko mi przebrnąć przez to bagno mułu i wodorostów.
Odcinki powinny mieć góra 30 minut, bo jak widzę że dany odcinek ma ponad 45 minut to umieram z nudów.
Widac twórcom brak pomysłu na jakieś ciekawe postaci, dialogi, a nawet sceny.
Serial nie ma najmniejszego podlotu do The Walking Dead.
Jezeli inne spin-offy będą tak samo nudne jak ten serial to odpuszczę sobie każdy serial związany z uniwersum TWD

Boże nie pamiętam kiedy ostatnio raz oglądałem jakikolwiek serial, który by mnie tak znudził.

ocenił(a) serial na 8
Jax_Teller

Alicia i inni bohaterowie poszukiwali nowego domu dla swojego ludu. Bezpiecznego i dającego nadzieję na lepszą przyszłość. O Padre krążyły tylko plotki i nikt nie wiedział dokładnie co to jest i gdzie. Dopiero w 8 sezonie wyjaśni się co to naprawdę za miejsce. Ja bardzo lubię ten serial, pobiłam rekord oglądania non stop. 30 godzin. Bardzo mi się podoba też "Opowieść podręcznej" ale kolejny sezon dopiero w przyszłym roku. Nie wiem co teraz obejrzeć...

ocenił(a) serial na 4
kkryczka

Dzięki za sprostowanie! Co do "Opowieść podręcznej" nie oglądałem, ale spojrzałem właśnie o czym jest ten serial i powiem Ci, że zachęcił mnie do obejrzenia.Na dodatek gra tam moja ulubiona aktorka Iwonka Strachovsky.

ocenił(a) serial na 4
kkryczka

W moim przypadku, jak nie mam czego oglądać, wchodzę w bazę seriali na filmwebie i lecę jeden po drugim serialu.

ocenił(a) serial na 4
Jax_Teller

Dżaki Boj xD Ja Januszy Survivalu zakończyłem, jak tylko pojawił się Morgan. Ten 8 sezon oglądne jak wyjdą wszystkie odcinki a do poprzednich nawet nie wracam.

ocenił(a) serial na 4
Fenix1899

Również jestem maniakiem survivalow. 
The Walking Dead - oglądałem bodajże dziesięć razy od początku do końca i wciąż mam ochotę do niego wrocic.
 Natomiast tego shitu - fear the walking dead, nie mogę przetrawić.Marzę tylko, żeby obejrzeć do końca, wystawić bardzo slabą ocenę i zapomnieć o tym serialu.

ocenił(a) serial na 5
Jax_Teller

Pierwszy i drugi sezon były dobre. Potem coraz gorzej, aż dotarliśmy do dna i szorujemy.
Byle do końca ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones