PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 817
ocen
7,4 10 1 3817
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Proszeeeeeeeeeeeeeeee

ocenił(a) serial na 10

Nie moglam obejrzec ostatniego odcinka 4 serii, czy ktos moze mi powiedziec co sie w nim dzialo. Z gory dziekuje za odpowiedz

ocenił(a) serial na 10
kamilka_3

postawilas trudne zadanie poniewaz ostatni odcinek byl totalnie pogmatwany i zawiera tam wszystko- od pierwszej serii do czwartej....
ja nie wezme na siebie tegio zadania ale w skrocie moge Ci tylko napisac ze te ostatnie kilka( 2 czy 3) odcinkow to byl tylko sen Felicity...po polowie odcinka wracamy do dnia w ktorym Noel ma wziac ślub, okazuje się że żyje i wszystko jest oki, Ben zostaje ułaskawiony...
jesu...lepiej przeczytaj sobie na jakies str amerykanskiej streszczenie bo tak to sie chyba nie dowiesz...te wszystkie sceny mi sie juz tak pomieszaly ze w sumie juz nie wiem co bylo realne a co ze snu:)
pozdro

ocenił(a) serial na 10
kamilka_3

Tak było:Felicity poszła do tego faceta co napisał tę książkę o cofnięciu w czasie,poprosiła go,żeby coś zrobił,żeby powrócić do przyszłości, zaczęła mu wszytsko opowiadać od początku,czyli od przyjazdu no Nowego Yorku,były pokazane urywki filmu od pierwszej części,w czasie gdy opowiadała mu o tym,on w tym czasie czarował,potem ona poszła spać z Benem,Ben jej powiedział,że,cytuję''to co zrobiłem bylo głupie.niedojrzałe i niewybaczalne",że nie zna przyszłości ale skoro wyrządził jej tyle krzywd to,żeby mu wybaczyła i jak się obudziła była ta "przyszłość" wszyscy jej znajomi stali nad nią,miała gorączkę 40 stopni ,wszyscy się ucieszyli,że z nia wszytsko w porządku :) już ,przyszedł Ben ,a wszyscy wyszlli ,poprosił o wybaczenie i wypowiedział,te same słowa co u góry cytowałam,że ''to co zrobiłem było głupie...''felicity mu wybaczyła Noel wziął slub z ta fajną blondyneczką :)i wszyscy byli na ślubie włącznie z ta murzynką i jej byłym chlopakiem z którym miała wziąźć wcześniej ślub i tak to się skończyło ,że wszcyscy byli razem i byli w końcy wszyscy szczęsliwi mam nadzieję ,że zrozumiałaś :)

ziuk2004

dobra, to teraz ja mam prośbę...moze ktosmi opowie przedostanie odcinek? :) Bardzo bym prosiła...

ocenił(a) serial na 10
Your_Worship

Opis odcinka przedostatniego jest pod spodem w tematach pod tytułem "opis odcinka 21 sezon 4".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones