SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Felicity

1998 - 2002
45 min.
7,4 3 771
ocen
7,4 10 1 3771
1 318
chce zobaczyć
Absolwentka liceum, mając zaplanowaną przez rodziców drogę życia, postanawia zmienić swoją przyszłość pod wpływem impulsu. Dziewczyna wyjeżdża do Nowego Jorku za chłopakiem, w którym się skrycie kocha. Więcej Mniej
Felicity zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 1 inną nagrodę i 24 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada o perypetiach pewnej młodej dziewczyny Felicity (Keri Russell), która pod wpływem impulsu postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Felicity to idealna córka - jedynaczka, prymuska - z określoną już drogą życiową przez rodziców. Jednak dzięki skrywanemu uczuciu do kolegi ze szkoły Bena (Scott Speedman) zaczynaSerial opowiada o perypetiach pewnej młodej dziewczyny Felicity (Keri Russell), która pod wpływem impulsu postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Felicity to idealna córka - jedynaczka, prymuska - z określoną już drogą życiową przez rodziców. Jednak dzięki skrywanemu uczuciu do kolegi ze szkoły Bena (Scott Speedman) zaczyna poszukiwać swojej drogi. Jedzie za nim do Nowego Jorku i tu rozpoczyna życie na własny rachunek na Uniwersytecie Nowojorskim, gdzie odnajduje prawdziwych przyjaciół, przeżywa małe i większe nieszczęścia oraz drobne radości . Jest to opowieść pełna ciepła i humoru.

studio
Imagine Television / Touchstone Television
tytuł oryg.
Felicity
inne tytuły
Katherine Heigl ubiegała się o rolę Felicity.
W odcinku 1.16 - "Fugue" - Hannah dostaje zadanie by napisać fugę. Kawałek, który nagrywa nie jest nią jednak.
W odcinku 3.13 - "Blackout" - W scenie gdy Megan i Sean rozmawiają, zaraz po tym jak włączono znów elektryczność, Sean nastawia zegarek na 11:45. W następnym ujęciu wskazuje on 10:11.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych