PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844788}

Prince of Tennis

Fen Dou Ba, Shao Nian!
7,1 63
oceny
7,1 10 1 63

Fen Dou Ba, Shao Nian
powrót do forum serialu Fen Dou Ba, Shao Nian!

Po pierwsze tytuł na stronie. Łatwej byłoby napisać Prince of Tennis niż oryginalną nazwę chińską. Po drugie opis. W oryginale to wyglada tak : Echizen Ryoma choć wygrał cztery z rzędu mistrzostwa dla juniorów w USA i jest powszechnie uznawany za geniusza to tak naprawdę żyje ciągle w cieniu swojego ojca – legendarnego tenisisty znanego jako Samuraj Nanjirou. Mając 12 lat wraca on z rodzicami do Japonii i zapisuje się do gimnazjum Seishun Gakuen (w skrócie Seigaku) – tego samego, do którego przed laty uczęszczał jego ojciec. Ryoma dołącza do tamtejszego klubu tenisa, który jest powszechnie znany jako jeden z najlepszych w całym kraju. I zważywszy ,że jest to na podstawie mangi Japońskiej to po przełożeniu na chińskie warunki opis powinien wyglada mniej więcej tak.

Sam serial jest na takie 3-. Owszem niektóre postacie są ciekawe odzwierciedlone jednak czegoś mi brakuje. Anime oglądałem dawno temu , bo też ma swoje lata ,ale zapamiętałem jedno powiedzonko głównego bohatera, " mada mada dane" , które zwiastowało że będzie się działo. W tym serialu największym problem jest główny bohater i język. Ciężko słucha się chińskiego na dłuższa metę, a co do głównego bohatera to w ogóle nie przypomina on Echizena. Wiem ,ze w animacji łatwiej jest pokazać jak ktoś ma niesamowite umiejętności sportowe i w live action ciężko to powtórzyć, jednak w tym przypadku główny bohater " Lu Sia" jest po postu nijaki. Nie czuć,że to geniusz tenisa, że przewyższa umiejętnościami większość na starcie. Szkoda,że nie ma wersji Japońskiej bo jednak, tam to ma swój klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones