PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

Wielcy nieobecni

ocenił(a) serial na 10

Niestety wszsycy co się zgłosili z różnych przyczyn nie mogli do nas dołączyć. We wszystkich rozmowach każdy tak naprawde narzekał, że nie było dwóch osób: Znawca... i mardziarrr. Macie inne typy ? :D

Shemek

Oj, chyba wiem, kogo jeszcze Ci brakowało, Shemku:D Ale głośno tego nie wypowiem(LOL)

ocenił(a) serial na 10
ama

Na śmierć zapomniałem, no oczywiście, że Ciebie. Naprawdę, ale faux pau - wybaczysz mi? :-)

Shemek

Przemyślę;) Jakieś usprawiedliwionko;):D?

ocenił(a) serial na 10
ama

Dopiero wróciłem, wybacz. Niektórzy po offline'ie nie jechali do domu :-)) Ja dalej balowałem. :-)))

Shemek

No cóż Shemku w takim razie : "Znaj pańską łaskę" (by tak rzucić cytatem z jednego z moich filmów ulubionych;) A jak się balowało na offline nie będąc narażonym na stresy z powodu mojej (tak to przyjmijmy;) nieobecności?

ocenił(a) serial na 10
ama

W zasadzie świetnie. :-))) Ale teraz musze wracać, kilka zwiastunów trzeba dodać. Mam takie skrzydła do tego, jak dowiedziałem się od niektórych, ze ludzie są zachwycieni. Normalnie obrosłem w piórka.... i lecę, lecę...

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Aha, czyli naspeedowany po zlocie mówisz: lecę bo chcę :D ?

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

PS. Shemek, w sprawie tych nr GG looknij do mnie na bloga ;)

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

dokładnie, teraz lecę bo chcę, a nie lecę bo muszę :D

Shemek

Hym.... http://www.filmweb.pl/Topic?id=472065#1015774 [www.filmweb.pl/Topic?id...]
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
;-)

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Zobaczyłem go póxniej. A teraz nie mam zamiaru kasowac :P

Shemek

tak z innej beczki zwiastun do The Prestige by sie przydał :P Pozdr..:)

ocenił(a) serial na 10
Sammy_Jankis

Zaraz będzie, zaraz będzie :) Dajcie mi odetchnąć, ja dopiero do domku wpadłem, jestem po 9 nocce w pociągu :-)

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Sorry, po 9 godzinach w nocy :D

ocenił(a) serial na 10
Sammy_Jankis

I już jest... wszystko dla moich fanów :D:D:D

Shemek

Przepraszam Wszystkich...
Ja z kolei, najbardziej chciałem zobaczyć się z Shemkiem... sprostać swoim wyobrażeniom na temat tej osoby...
Jednak chociaż w połowie się zadowoliłem zdjęciami z filmweb Offline, na których bez problemu rozpoznałem Shemka...
Nic tylko czekać na kolejny zlot (szefowi w robocie już zapowiedziałem, że na tamten zlot to MUSZĘ pojechać)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones