miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2006

2006
72h
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Pierwsze spotkanie w realu czytelników i miłośników portalu odbyło się w dniach 14-16 lipca w uroczym, przyjaznym i niezwykle gościnnym Toruniu. Przez trzy dni Filmwebowa... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Filmweb Offline 2006 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Pierwsze spotkanie w realu czytelników i miłośników portalu odbyło się w dniach 14-16 lipca w uroczym, przyjaznym i niezwykle gościnnym Toruniu. Przez trzy dni Filmwebowa brać bawiła się wspólnie rozmawiając o filmach, weryfikacji, punktach, jak również na wiele tematów nie zawsze związanych z filmem. Filmweb Offline 2006 stał sięPierwsze spotkanie w realu czytelników i miłośników portalu odbyło się w dniach 14-16 lipca w uroczym, przyjaznym i niezwykle gościnnym Toruniu. Przez trzy dni Filmwebowa brać bawiła się wspólnie rozmawiając o filmach, weryfikacji, punktach, jak również na wiele tematów nie zawsze związanych z filmem. Filmweb Offline 2006 stał się okazją byśmy się wzajemnie poznali i zobaczyli jak bardzo nasze twarze różnią się od prezentowanych na serwisie awatarów. :) Przeżyjcie to jeszcze raz oglądając obszerną fotorelację zamieszczoną w dziale galeria. Ci, których nie było, mogą tylko żałować.

Podczas projekcji "Murderball - gra o życie" 3 razy zapalały się światła. Interweniował Ankabaneth - i wszystko wróciło do normy.
Najdłużej pierwszej nocy w Kadrze wytrzymali Nunariel, Beeshop, Shemek, Ankabaneth i Marlón - do 2.30 w nocy.
Klee komunikował się z innymi uczestnikami zlotu za pomocą podrzucanych w tajemnicy liścików - to oczywiście nawiązanie do "Niebezpiecznych związków" Frearsa.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jaka szkoda. no może odbedzie sie to jeszcze raz, takze w Toruniu... mam nadzieje...

Możecie podać powód. Ja pierwszy :P Praca i druga praca :P

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

...tylko czemu ta produkcja, w "ZOBACZ TEŻ", ma takie filmy, jak: Zabójczy numer (2006) i Murderball - gra o życie (2005)? Nie widzę związku. :)

Uważam, że należy ze Związanych usunąć "Murderball" i "Zabójczy numer". Wszak jak byk stoi, że nie dodajemy features :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones