A ja proponuje kolejne jakies spotkanie... moze za miesiac, a moze za 2 tyg. musimy sie bardziej integrowac ;) Jestescie SUPER i musimy sie czesciej widywac!!!
Czy jest ktoś z Gorzowa Wlkp. lub okolic, którzy wybierają się na następny zlot, czyli Filmweb Offline 2011, bo w kilka osób było by raźniej podróżować???