miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Filmweb Offline 2010

2010
32h
4,9 122
oceny
4,9 10 1 122
Przygotujcie się na szok. Przed wami wydarzenie filmowe roku. Jeszcze żadna impreza związana z filmem nie była tak huczna jak ta, którą zarejestrowano na tym filmie! Ten... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Filmweb Offline 2010 zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
Relacja wideo
Offline 2010 - relacja ze zlotu użytkowników Filmweb.pl
w dniach 1-2 października odbył się już piąty doroczny zlot użytkowników Filmwebu, w trakcie którego uczestnicy zobaczyli 3 filmy : "Pirania 3D", "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga' Hoole" oraz "The Social Network". Odbyła się także impreza integracyjna. 2010-10-04T16:41:14 PT2M21S https://fwcdn.pl/webv/34/18/23418/zlot.23418.4.jpg

Przygotujcie się na szok. Przed wami wydarzenie filmowe roku. Jeszcze żadna impreza związana z filmem nie była tak huczna jak ta, którą zarejestrowano na tym filmie! Ten film nakręciło samo życie! Grupka kilkudziesięciu szczęśliwców dostała tajemnicze zaproszenia na niespotykane wydarzenie. Przyszło ich wielu, lecz do końca pozostałaPrzygotujcie się na szok. Przed wami wydarzenie filmowe roku. Jeszcze żadna impreza związana z filmem nie była tak huczna jak ta, którą zarejestrowano na tym filmie! Ten film nakręciło samo życie! Grupka kilkudziesięciu szczęśliwców dostała tajemnicze zaproszenia na niespotykane wydarzenie. Przyszło ich wielu, lecz do końca pozostała jedynie garstka. Kto wytrwał tę szaloną imprezę? Kto ostatni padł? Kto przetrwał ten szalony maraton filmowy? Na te pytania raczej nie uzyskacie jasnej odpowiedzi... Bardziej wstrząsający niż "Milczenie owiec"! Bardziej tajemniczy niż "Siedem"! Bardziej zabawny niż "Kac Vegas"! Zapraszamy do obejrzenia "Filmweb Offline 2010"

Podczas tegorocznego Offline'u najbardziej dokuczliwe było... rozlewane przez niektórych użytkowników piwo. I to, niestety, na innych użytkowników. W ten sposób "ochrzczeni" zostali, m.in. Remington, Kuniq, Shemek i jego aparat (przez Ambi) oraz Nunariel (przez Shadowmana).
Piąty zlot użytkowników Filmwebu odbył się w "Star Light Cafe".
Ostatnia grupa użytkowników opuściła lokal wg zaleceń o 4-tej i było ich 18-ścioro.
Chcecie bajkę? Oto bajka… Parę lat temu, a dokładnie w 2006 roku zapoczątkowano doroczne zloty użytkowników, bez wątpienia najlepszej bazy filmowej w Polsce. Pierwsze spotkanie odbyło się w mieście Kopernika i Ojca dyrektora, w piernikowym Toruniu. Kolejne zloty, ku uciesze redakcji i jej wygodnictwie organizowane, były w Warszawie. Jak co roku... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chciałem dać 1/10 xD

Ten (oficjalnie) miniserial można gdzieś obejrzeć?

Propozycja

ocenił(a) serial na 10

A ja proponuje kolejne jakies spotkanie... moze za miesiac, a moze za 2 tyg. musimy sie bardziej integrowac ;) Jestescie SUPER i musimy sie czesciej widywac!!!

Czy jest ktoś z Gorzowa Wlkp. lub okolic, którzy wybierają się na następny zlot, czyli Filmweb Offline 2011, bo w kilka osób było by raźniej podróżować???

Muzyka w tle lipna. Ciekawe jaka fabuła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones