PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790354}
7,2 121
ocen
7,2 10 1 121
Filmweb Offline 2017
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2017

Cześć,
wiem, że w 2017 jest to już niemożliwe :), ale pytam z rocznym wyprzedzeniem o Filmweb Offline 2018 - jak można się na niego wybrać? Jakie są zasady, gdzie można się czegoś dowiedzieć?
Wiem, że kiedyś zgłoszenia były w formie konkursu - udało mi się nawet wygrać uczestnictwo, ale z jakiegoś powodu nie dotarłam. I żałuję - ciągle bardzo chętnie zobaczyłabym Filmwebowców na żywo!
Napiszcie, jak i co robić w 2018 :).

trajektoria

W tym roku też można było wysłać zgłoszenie w zakładce "konkursy".

Ziutencja

Dzięki :). Czyli totalnie przegapiłam :)

trajektoria

Zapisy na Offline są ogłaszane zawsze na stronie głównej filmwebu. W tym roku, z tego co pamiętam, zapisy trwały od 10 sierpnia do 7 września. Wystarczy podać swoje imię oraz nazwisko i czekać na zaproszenie. Ponieważ jest więcej chętnych niż miejsc na sali kinowej, to wybierani są najbardziej aktywni użytkownicy. ;)

Kung_Fu_Master

Powinni być wszyscy , mogą siedzieć na schodach , ja jestem bardzo dotknięty że mnie nie było w tym roku i nie umiem sobie z tym poradzić.

friendsfan1

Żeby byli wszyscy, trzeba by zmienić miejscówkę z Kinoteki na Stadion Narodowy. ;) Dodaj kilka recenzji, za rok pewnie dostaniesz zaproszenie.

Kung_Fu_Master

Nie o to chodziło , miejsca na schodach też istnieją.

friendsfan1

Można wilka dostać.

Kung_Fu_Master

Co to znaczy ?

friendsfan1

Przeziębić się, siadając na zimnych schodach. ;)

Kung_Fu_Master

Ale można tak wejść ?

friendsfan1

Wydaje mi się, że nie, no chyba, że masz dobrą gadkę albo ładne oczy. :P Aby wejść na salę kinową trzeba mieć identyfikator, a żeby go otrzymać, musisz być na liście.

Kung_Fu_Master

Nie mam ani dobrej gadki , ani ładnych oczu , wiem , ale czy była szansa tak wejść ?

friendsfan1

Nie spotkałem się z podobnym przypadkiem. Zawsze można próbować przez okno w łazience. ;)

Kung_Fu_Master

Tylko trzeba się tam wdrapać niczym w "Mission Impossible " , a ja z moją niepełnosprawnością raczej tego nie zrobię , chociaż marzę o traithlonie.

friendsfan1

Z taką wizją chętnie się zgodzę: tak bywało w złotej erze kina (ambitnego - chodzi mi o Paryż okolic '68), widać w "Marzycielach" :).
Ale nas, tu i teraz, to na pewno współczesne przepisy BHP obowiązują ;)

trajektoria

Tak powinno być !!!! Koniec z segregacją rasową bo gdzie tu miejsce na radość z kina !!!

Kung_Fu_Master

Dzięki :) To za rok wszystko przede mną :)

trajektoria

Musimy przyśpieszyć następny offline , napiszmy petycję , przepraszam , ale zbyt mnie to boli.

friendsfan1

Przyspieszyć się raczej nie da, od lat to coroczne wydarzenie - trzeba czekać i mieć nową nadzieję ;)

trajektoria

Nie mam nowej nadziei , spróbujmy pokażmy że nie można nas tak traktować , niech będzie tak jak w wiadomej scenie z "Marzycieli " ....

friendsfan1

To co ?

friendsfan1

Jak masz jakiś pomysł, pisz - ekipa na pewno czyta :).
Ja nadal nie wiem, co ci chodzi po głowie z przyspieszeniem ;).

trajektoria

Właśnie nie wiem , może petycja :

https://www.petycjeonline.com/
Ja nie będę miał odwagi wystosować.

friendsfan1

Myślę, że petycje to zbyt poważny krok :D.
Na pewno czytają forum i jeśli coś się da zmienić na lepsze, to właśnie podsuwamy im tutaj propozycje - i zobaczymy za rok :).
Ale jeśli masz coś konkretniejszego na myśli, to możesz im wysłać wiadomość na priv, pewnie też się do tego odniosą.

trajektoria

To nie jest zbyt poważny krok , musimy stawić czoła tej segregacji. Gdzie na priv ?

friendsfan1

Napisałem e-maila na kontakt@filmweb.pl z sugestią mówiącą o siadaniu na schodach , dodając że błagam o pomoc bo nie odpisywali , a oni nasłali mi policję na dom i do szkoły :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones