PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800593}
7,8 10 344
oceny
7,8 10 1 10344
Final Space
powrót do forum serialu Final Space

Od dawna już wiadomo, że Final Space nie doczeka się zwieńczenia przygód w formie serialu, ale Olan Rogers utargował z wytwórnią zakończenie w formie komiksu. Premiery można spodziewać się bliżej końca 2024 roku. Szczegóły na jego kanale na YouTube, a tutaj można zamówić komiks i poczytać aktualizacje o jego tworzeniu: https://finalspaceends.com/

mikmro

Ostatni sezon w formie komiksu będzie kosztować 513zł? xD

ocenił(a) serial na 10
Sergi86

Na to wygląda. Jeszcze ma być jakaś specjalna biało-czarna edycja, z tego co do mnie dotarło w newsletterze. Cena ciężka do przyjęcia, ale z pewnością nie doczeka się polskiego wydania, a dla fanów serialu (jeśli lubią komiksy) to nadal niezła gratka. Szkoda, że tak drogo, bo już dawno bym zamówił.

mikmro

No tak, na stronie też można zamówić czarno-białą wersję. Mi też szkoda mi wydawać tyle kasy na tylko ostatnią część, mogliby wydać cały serial w formie komiksu.

ocenił(a) serial na 10
Sergi86

Jakbym miał, to bym wydał, bo w sumie na książki, komiksy i kino i tak już wydałem dużo. xD

ocenił(a) serial na 10
Sergi86

Jakbym miał, to bym wydał, bo w sumie na książki, komiksy i kino i tak już wydałem dużo. xD Cały serial jako komiks też spoko sprawa, ale twórca serialu opowiadał, że chodzi o prawa i to cud, że w ogóle powstanie zakończenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones