Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 7 Flash Sezon 7, Odcinek 9
Odcinek Flash (2014-2023)

Timeless

7,5 135
ocen
7,5 10 1 135
Flash
powrót do forum s7e9

Skasować!

ocenił(a) serial na 6

Już dawno powinni skasować to gówno. Aż do pojawienia się zuma oglądałem z ciekawością ale to już są jakieś żarty. Bary ciągle płaczę iris irytuje i przez cały serial jest niepotrzebna jest tylko dupą barego zwolnili plasteline i tym samym jeszcze się pogrążając zaraz odchodzi vibe... Nic mnie już tu nie trzyma chyba że dołączy impuls ale będzie czarny Jezu Chryste zasrana poprawność polityczna dlaczego on jest czarny skoro w komiksach jest bialy? Mam nadzieję że iris umrze a i nie kumam dlaczego ludzie wolą tego aktora od tego filmowego..

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Myślisz że będą słuchać kogoś kto nawet nie umie napisać BARRY.
Myślisz że oni to usuną bo komuś się nie podoba ?

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

Popłacz się pisałem na szybko i napisałem prawdę a ty oceniłeś ten serial na 10? Hahaha śmieszny jesteś ale skoro masz słaby gust to to uszanuje papa

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Jeśli ja mam popsuty gust to nawzajem typowi który hejtuje rzeczy na których się nie zna , kto pisze zoom zum

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Egevec

Piszesz tak bo wierz że mam racje ?

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Pisze się zoom i impulse będzie biały taki jak w komiksach , rozumiem że się nie znasz i nie rozumiesz NICZEGO ale skoro sam o tym wiesz Żr nie bardzo się znasz po jakiego gwała to piszesz

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

Jezu Chryste też źle napisałeś... Jeśli nie wiesz czegoś na jakiś temat to się nie wypowiadaj impulse jest czarny sprawdź obsadę

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Nie wiedziałem że ci chodzi o kolor skóry który się nie liczy

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

No gadać z osobą opuźnioną... Napisałeś że będzie biały a ja napisałem że czarny go zagra Jezu Chryste jaki ty jesteś typie głupi... Pisałem także zum a nie zoom bo napisałem to szybko więc się nie zesraj

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Jak mogłeś pisać tak szybko żeby zamiast napisać zoom napisać zum ale dobra już się nie czepiam, dlaczego na mnie narzekasz a sam w karzdej odpowiedzi piszesz „Jezu chryste” i
Myślałem że chodzi ci o kostium a nie o kolor skóry jak widać rasisto

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Nie chce już kontynuować tej rozmowy ale naprawdę jeśli dla przyjemności poprostu se piszesz takie rzeczy to z tobą jest coś nie tak a jeśli to jest prawdziwa opinia to jest z tobą nie tak pod pretekstem gustu i w dodatku jeszcze nie rozumiesz nic i piszesz takie rzeczy, przestań kłamać wiem że się nie znasz jestem dosyć wielkim i dosyć długo fanem żeby to zauważyć

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

Typie piszesz że robię błędy w angielskim ale ty nawet po polsku dobrze nie piszesz lol. Po prostu się nie zrozumieliśmy też jestem fanem i zwyczajnie się wkurzyłem że tak odbiegają od komiksu

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Tak rozumiem cię ale nie nie nie ziomek, oni bazują na komiksach a nie na nich polegają, bazują w sęsie tworzą swoją wersje komiksów na ekranie coś jak superior i amazing Spider Man a z Polskim mam problem bo poprostu robię takie błędy przepraszam jakby się to wkurzało

ocenił(a) serial na 6
Barte_X_2

Ok dobranoc

ocenił(a) serial na 10
Egevec

Dobranoc

ocenił(a) serial na 3
Egevec

Skoro serial według Ciebie powinien być skasowany to czemu dajesz aż ocenę 6.

ocenił(a) serial na 6
Sylar_Heroes

Ta ocena jest do max 5 sezonów reszta to gówno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones