Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 9 Flash Sezon 9, Odcinek 10
Odcinek Flash (2014-2023)

A New World, Part 1: Reunions

8,1 75
ocen
8,1 10 1 75
Flash
powrót do forum s9e10

9x10 - opinie

ocenił(a) serial na 6

Kolejny zaskakująco dobry odcinek, w mojej ocenie fabularnie oraz pod względem dialogów ciekawszy od poprzedniego, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło.
Nie spodziewałem się zobaczyć jak kończy się konfrontacja Flasha z Reversem, ale to co zostało przedstawione było bardzo dobre. Obawiałem się, że motyw dnia śmierci mamy Barry'ego przez te wszystkie zaburzenia w czasie został odstawiony a tu nagle ni stąd ni zowąd został bardzo efektownie zamknięty. Na plus Reverse w wykonaniu Letschera - fajnie, że w ostatnich sezonach Flasha i także w Legendach domknięto jego wątek. Ten odcinek to świetne zwieńczenie jego roli.
Co do drugiego Thawne'a - nie jest to Eddie, zatem można spodziewać się komiksowego motywu Cobalt Blue. Bardzo ciekawi mnie co wydarzy się dalej. Fajnie, że na sam koniec serialu ponownie ekscytuję się tym, co może się wydarzyć.
Mam nadzieję, że dobra passa utrzyma się do samego końca.
9.5/10

359

Bez kitu, koło zatoczone, pięknie to pokazane. Mnie zaskoczyło mega pozytywnie scena, jak oni rozmawiają przed domem Barry'ego i jest typowe ujęcie z Mr Robota, każdy ma swój bok ekranu, a reszta jest pusta. Mega to ożywiło ten cały serial.

359

Mam pytanko. Gdzie oglądasz?

ocenił(a) serial na 6
SMIERC_cRACOVII

Na anglojęzycznych stronach, różnych zresztą - tam gdzie zostanie udostępniony odcinek.

359

Czyli nigdzie nie ma z lektorem?

SMIERC_cRACOVII

na vider jest z napisami

kaziulla17

dobry odcinek uwazam szkoda ze final na innym poziomie eloelo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones