Flash
powrót do forum 3 sezonu

Nie wkurza Was, że 3. sezon jest jakiś nijaki?!?
1. i 2. sezon oglądałem z zaciekawieniem. Była taka niepewność... napięcie... ciekawość kto jest głównym wrogiem... (RF i Zoom),
a w nowym sezonie jakoś brak tego napięcia kim jest Alchemy.
Jakoś to wszystko już tak bardzo nie wciąga...
Dodatkowo wrogowie sezonu - zdesperowana nastolatka, gnębiony grubasek i niewyraźni metaludzie. Nie są ani krzty ciekawi. Brak czegoś co było poprzednio.
No zobaczymy jak to będzie, ale póki co nowy sezon Arrow lepiej mi się ogląda.
2 poprzednie sezony lecące równolegle z Flashem były kpiną z widza. Teraz czuję odwrotnie. Też tak macie?
Mam tylko nadzieję, że Flasha nie czeka to co Arrow i 3. oraz 4. sezon nie bądą tak tragiczne jak tam...

Alex_Tyler

Przeciez w pierwszych odcinkach tez nie pojawił sie RF i Zoom. Alchemy to nie jest główny wróg s3, ileż można powtarzać. Poczekajcie z ocenieniem chociaż do polowy sezonu

ocenił(a) serial na 5
dunio_4

a kto ma nim być, bo nie w temacie jestem

waldek1987

Chcesz spoilera?

ocenił(a) serial na 5
dunio_4

nie.. ogólnie to wiem co i jak... ale.... ludzie piszą że Dr Alchemy nie będzie głównym przeciwnikiem Flasha w tym sezonie... tylko Savatar.....

jednak...

Twórcy serialu przed sezonem mówili że w S03 przeciwnik głownego bohatera nie będzie speedsterem...

to w takim razie nie Alchemy, nie Savatar.... to w takim razie kto... według Ciebie i innych fanów serialu będzie tym głownym złym? hmm?

waldek1987

Savatar bedzie glownym zlym, to jest na 100% pewne

ocenił(a) serial na 6
Alex_Tyler

A w S2 jakich miałeś na początku wrogów? Atom Smasher i Dr. Light byli słabi. Początek sezonu był słaby. Dopiero od 2x06, kiedy Zoom wjechał na dobre zaczęła się zabawa. Potem był Grodd, mega ciekawy crossover i tu będzie tak samo.
W 3x06 będzie więcej Alchemy'ego, powróci Kid Flash, niedługo pojawi się Savitar i to on będzie pewnie main villainem tego sezonu, a Alchemy pewnie tylko tłem.
Do tego odcinek, a raczej prawdopodobnie dwa odcinki w Gorilla City czyli tam, dokąd w S2 trafił Grodd. Jesienny finał to będzie podróż na E-3 i powrót Jaya Garricka, a także Trickstera (w wersji z E-3). To będzie ciekawy easter egg, bo obaj panowie - JWS i Mark Hamill spotkali się w podobnych rolach we Flashu 1990's i każdy odcinek z JWS jest interesujący.
3x07 to Killer Frost. Cały odcinek poświęcony tej postaci, gdzie wszyscy dowiedzą się o jej mocach, następny to wielki crossover.

Będzie jeszcze mnóstwo ciekawych odcinków przepełnionych akcją i nowymi postaciami. To dopiero początek sezonu, nikt na początku nie odpala bomby, bo oczekiwania widzów byłyby zbyt duże.
Flash z reguły rozkręcał się ślamazarnie. Dopiero właśnie koło 6. odcinka robiło się ciekawie, potem jeszcze było kilka zapychaczy, a tak poważniej zaczynało się robić około 13. odcinka w danym sezonie.

3x04 był dobry. Mirror Master był dobry, bo The Top to jakaś porażka. Jesse jako speedsterka, powrót Harry'ego. 3x02 też niczego sobie, więc to też nie jest tak, że każdy odcinek S3 jest mega słaby. To jeszcze nie poziom S4 czy końcówki S3 Arrow, więc nie ma co bić na alarm tylko trzeba poczekać.

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

Przesadzasz jest dobrze i nie zapowiada się to samo co było z strzałą, który faktycznie w tym sezonie mnie bardzo zaskoczył. Mamy w końcu ciekawe retrospekcję i nie najgorszych przeciwników (oglądając Arrow czuję się jak znokautowany, ale to odczucia wynikające z poziomu, a raczej jego braku jakim nas twórcy tego serialu uraczyli wcześniejszych sezonach), do tego czeka nas połączenie 3-4 seriali dc na który nie mogą się doczekać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones