Flash
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 5 jest tak słaby, że aż boli. Głupota goni głupotę, postacie irytujące, fabuła beznadziejna. Słabizna.

ocenił(a) serial na 10
Danfid

Rozumiem że piszesz swoje zdanie kiedyś też obrażałem różne seriale bo niepodobała mi się jedna rzecz lub kilka i naprawdę rozumiem że 5 sezon bywa dziwny i głupi w wielu aspektach ale mam 1 pytanie do ciebie o czym i jaki to jest serial ?

















Odpowiedz to
Jest to serial o flashu czyli dużo zwrotów akcji podruże w czasie różne konflikty itp itd a nie bajka to jest arrowverse to wrzystko musi się stać czy ci się to podoba czy nie trzeba się przyzwyczaić a nie narzekać pomyśl o tym co gdyby to się nie stało w karzdym razie to serial o flashu i tka jest

ocenił(a) serial na 7
Barte_X_2

Oczywiście, że piszę swoje zdanie i zakładam, że domyśliłeś się, że skoro komentuje 5 sezon, to obejrzałem cztery poprzednie, więc doskonale wiem jaki i oczym jest serial Flash. Sezon 5 w porównaniu z poprzednimi (moim zdaniem) jest zdecydowanie gorszy, a nawet czasem wręcz irytujący. Ale rozumiem, że Tobie mógł sie podobać i to szanuje. Ja uważam, że jest słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones