Forst (2024)
Forst: Sezon 1 Forst sezon 1, odcinek 6
odcinek Forst (2024)

odcinek 6

44m
5,2 395
ocen
5,2 10 1 395
Forst
powrót do forum s1e6

czyli dziennikarka pomagała mężowi prokuratora i zabiła gospodynię? kogo ona wiozła w samochodzie na końcu?

Daniel_288

Dodaj info, że spojler

gonia

Szrebska wygląda jak prawdziwa dama z powieści Jane Austen. Kogo widziałeś w tej roli?

gonia

Ja pomyślałam, ze bestia zabiła przyjaciółkę Frosta a dziennikarce udalo się uciec; (zanim spotkają sie przy martwej Agacie)

Daniel_288

Ja oglądając też odniosłam na koniec wrażenie że dziennikarka pomagała mężowi Pani prokurator. Ale przyznam szczerze że nie wywarł na mnie jakiegoś szczególnego wrażenie ten serial.

ocenił(a) serial na 1
Daniel_288

w książce nie...a dziennikarka wiozla bestie z Giewontu..wogole dla mnie książka i serial to pomyłka..I w książce Forst nie znał przecież bestii z dzieciństwa

Daniel_288

Na to wychodzi że dziennikarka również mordowała zapewne kobiety

green_arrow_filmweb

Odbieram ten serial jako duże rozczarowanie. Poszatkowane wątki z zubożałą dramaturgią i bohaterowie bez uzasadnionej motywacji. Wizja Borysa Szyca nie przekonuje mnie aż nadto, mocno doceniam jego determinację w roli i produkcji. Warto docenić, że ten serial nie oferuje nam większości często obsadzanych nazwisk. Piękne zdjęcia i góry ! Ten serial jest bardzo stylowy w ciągle powielanej "polskiej Skandynawii". Dlaczego ktoś tak okrutnie przesiał tę fabułę przez sito? Bo materiału w pierwszej książce było bardzo dużo. Po co mamy dwie książki w sześciu odcinkach? Gdzie są długie dialogi pomiędzy Szerbską a Forstem, czy ich łączy tylko seks i po co on dołączył z nią do współpracy? Serial nie tłumaczy nawet tego !!!
Ja tę obsadę widziałem w ten sposób:

Wiktor Forst - Marcin Dorociński/ Piotr Stramowski
Olga - Ina Sobała
Wardyś - Hansen - Weronika Rosati
Gjord vel. Bestia - Mateusz Jordan. - Młodzianowski
Osica - Krzysztof Gosztyła
Minister Bierzański - Mirosław Zbrojewicz
Gerc - Piotr Głowacki
Agata - Agnieszka Więdłocha
Białorusin - Andrei Zuhravsky
Rozwadowski - Mirosław Kropielnicki
Maks Rozwadowski - Pascal Fischer
Stefan - Mikołaj Kmiecik

Dlaczego ktoś nie pokusił się o motyw niepełnosprawności skoro chcieli nam pokazać mężczyzn uprawiających seks w klubie? A nie, przepraszam był czarny charakter jak z "Spider - Man'a".

ocenił(a) serial na 5
Daniel_288

Również nie rozumiem końcówki...

ocenił(a) serial na 1
Daniel_288

aby zrozumieć koniec trzeba przeczytać książkę .... jestem bardzo zawiedzony ekranizacją. Wszystko zostało zmienione nawet pozytywne i negatywne postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones