Freud
powrót do forum 1 sezonu

Tak i nie

ocenił(a) serial na 6

Mam mieszane uczucia. Pierwszy odcinek mocno mnie wciągnął, ale gdy z każdym kolejnym zaczęły pojawiać się wątki okultystyczne... Ciężko było przejść przez ten serial. Dobrze, że tylko 8 odcinków. Jestem trochę rozczarowana, spodziewałam się lepeszego i mniej przerysowanego scenariusza.

zagadkarozwiazana

Miałem dokładnie tak samo. Pewne sceny są dla mnie przerysowane i mocno pojechane. Ogólnie temat był naprawdę dobry. No ale zrobili z tego taki średni serial. Te wątki innej Fleur itd itd. i na razie pokazują, że jest oddany swojej ukochanej a potem nagle tak łatwo poddaje się Fleur. Nah

Radejro

Podzielam. Miejscami można się pomylić czy to jeszcze Freud czy juz egzorcysta.

ocenił(a) serial na 7
Radejro

Nie byliście nigdy w teatrze? Właśnie fajne widowiskowe sceny...

ocenił(a) serial na 6
zagadkarozwiazana

Też mam podobne odczucia. Fajnie się zaczęło, lubię tego typu klimaty ale wszystkiego się zrobił po prostu za dużo naraz i najzwyczajniej zaczęło mnie nudzić.

zagadkarozwiazana

Fakt, scenariusz trochę przerysowany, ale według mnie wątki okultystyczne jak najbardziej na plus. Psychologia i okultyzm mają ze sobą mnostwo wspolnego. Nie wiem jak u Freuda ale u Junga to norma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones