PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334539}
8,1 2 864
oceny
8,1 10 1 2864
Friday Night Lights
powrót do forum serialu Friday Night Lights

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

Zaczęłam oglądać 2 sezon i muszę przyznać ze ogólnie jestem załamana bo jeden z
naprawde niewielu seriali ktore ogladam przestaje mi się podobać!:( pierwszy sezon
niesamowity! wgniotl mnie w fotel:) a teraz: Jolie zrobiła się taka rozwydrzona i irytujaca,Tami cały czas z tym bahorem i to tego jeszcze ten nowy beznadziejny trener... wszystko się chrzani;//
mam nadzieje ze się jeszcze rozkręci!!!

ocenił(a) serial na 10
czarna404

też tak miałem po rozpoczęciu 2. sezonu - wszystko było inne, ale nie zaprzestałem oglądać i się opłaciło, po prostu trzeba się przyzwyczaić do nowych wątków i postaci
1 Sezon jest mimo wszystko najlepszy ze wszystkich, ale jako całość (5 sez.) prezentuje się wyśmienicie :)

ocenił(a) serial na 10
czarna404

Miałam dokładnie to samo ale na szczęście później jest coraz lepiej.
Sam serial się nie psuje - jeśli chodzi o zdjęcia, muzykę, grę aktorską wszystko zostaje na tym samym poziomie. Po prostu człowiek się wkurza, że wszystko się tak chrzani ale pomyśl - to chyba niezły serial skoro tak przejmujemy się losem bohaterów że nawet nie mamy ochoty oglądać jak im się coś nie układa. Ale za to w trakcie 3 sezonu zakochałam się totalnie w serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
barciq

2 sezon jest najgorszy ze wszystkich, potem jest już lepiej, ale naprawdę dobry był tylko 1, jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones