serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Friday Night Lights

2006 - 2011
43 min.
8,1 2 844
oceny
8,1 10 1 2844
W męskiej grze nie ma czasu na odpoczynek i Eric Taylor o tym wie. Pierwszy raz trenuje drużynę szkoły średniej. Drużyna ma realne szanse, by wzbić się na szczyt. Stawki... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Friday Night Lights zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 3 nagrody Emmy, 4 inne nagrody oraz 48 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

W męskiej grze nie ma czasu na odpoczynek i Eric Taylor o tym wie. Pierwszy raz trenuje drużynę szkoły średniej. Drużyna ma realne szanse, by wzbić się na szczyt. Stawki są wysokie, nagroda jest wielka, a presja ogromna. Czy uda się Ericowi osiągnąć postawione cele zachowując przy tym morale i porządek swojej drużyny?

na podstawie
Buzz Bissinger (książka)
studio
Film 44 / Imagine Television / NBC Universal Television / więcej
tytuł oryg.
Friday Night Lights
inne tytuły
F.N.L. (tytuł skrócony) USA
więcej
W odcinku 2x02 podczas imprezy rozpoczynającej nowy sezon Buddy Garrity z powodu przepicia upada na błotniastą trawę brudząc się przy tym. W następnej scenie gdy Tim oraz Lyla wprowadzają go do domu jest czyściutki a koszula wygląda jak po wypraniu.
Podczas rozmowy Santiago, na parkingu przed szkołą, ze swoim dawnym znajomym w odcinku 12 serii 2 ma on słuchawki zawieszone na szyi. Gdy kamera znów pokazuje Santiago ma on słuchawki założone na uszy.
W odcinku 2x04 gdy Lyla podwozi Santiago, który opuszcza więzienie widzimy jak prowadząc auto pije napój. W następnej scenie dopiero po niego sięga, by w kolejnej znów mieć wolne ręce.  Po 5 sekudnach jednak znów go pije.
"Friday Night Lights" posiada trzy cechy, których nie cierpię w serialach. Po pierwsze, jest produkcją stacji ogólnokrajowej. Naprawdę dobre seriale poza kablówką sprawdzają się w zasadzie tylko na polu komediowym. Po drugie, jego bohaterami są nastolatkowie. Nie wyobrażałem sobie, że w tym zakresie coś będzie potrafiło sprawić, że będę chciał... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych