PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467127}
7,7 26 671
ocen
7,7 10 1 26671
6,7 3
oceny krytyków
Fringe: Na granicy światów
powrót do forum serialu Fringe: Na granicy światów

Pierwsze trzy sezony zapierają dech i ogląda się je z zafascynowaniem..Szczęśliwie dla tego serialu pozostałe sezony trzymają taki sam wysoki poziom i całość jest rewelacyjna wbrew temu co piszą niektórzy z forum. Końcówka jest też znakomita bo właśnie o to w całym serialu chodziło -postawienie na uczucia i emocje ,które w ogólnym rozrachunku są najważniejsze , są przywilejem człowieka i całej ludzkości.Temat ten pojawił się również w filmie Equilibrium (świat bez uczuć) to tak na marginesie.W przypadku tego serialu udało się twórcom nie zboczyć z obranego kierunku ,co naprawdę rzadko się zdarza w większości seriali . Przez chwile myślałam po 3 cim sezonie ,ze z Peterem coś się stanie ale szczęśliwie nic złego się nie wydarzyło .Temat genialny , barwne i dopracowane postacie, świetna muzyka tworzą obraz niezwykle udany ,który warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
enera

Zgadzam się przez pierwsze dwa zdania. Niestety ale 5 sezon jak dla mnie fatalny i szkoda w ogóle, że był bo przez niego spadła moja ocena. Nie mniej jednak masz rację, że serial świetny. Jeszcze taka dygresja. Nie rozumiem dlaczego Equilibrium ma taką wysoką ocenę i tak się innym spodobał? Dla mnie to dramat. Nie gatunkowy, jakościowy. Pozdrawiam ;)

gargamel040794

Bo Equilibrium to już kultowy film. Bardzo dużo scen pozostaje na lata w pamięci. W przeciwieństwie do setek filmów, które obejrzałem ostatnimi laty. Nie podoba ci się- proszę bardzo, nie będę płakał ;) Ani próbował zmienić twoje zdanie. Niezbadane są ścieżki "gustu" w umyśle. De gustibus non est disputandum Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones