On wkońcu czuje coś do Tessy czy do Chidori?? Bo w tej serii pod koniec myśl wciąż o Chidori, a później mówi Tessie że znaczy ona dla niego coś więcej, niż tylko przyjaciółka.
Twórcy tego anime odrobili lekcje z poprzedniej serii (nie mówię tu o fumoffu). Jest ostrzej, bardziej problematycznie, bardziej zaskakująco, chociaż trochę żal humoru. Ale może dzieki temu stawiam tę serię jako jedną z bardziej emocjonujących.