PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 920
ocen
7,9 10 1 37920
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

19 odcinek

ocenił(a) serial na 10

Właśnie wyszedł 20 odcinek (on-line) a napisów do 18 i 19 odcinka nie ma. Mógłby ktoś zacząć
tłumaczyć, bo ci którzy aktualnie to robią nie mają pojęcia o terminach chyba.

Wszystkie seriale - po 2-3 dniach pojawiają się napisy, nawet do Żony Idealnej pojawiały się po 4
dniach (tam jest dużo języka prawniczego, fachowego) a Futurama leży.

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Też własnie tego nie rozumiem ale pewnie dużo osób ogląda po angielsku bo jest łatwy język używany. Do 18 odcinka są napisy, chociażby na opensubtitles.

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

są ale duńskie!!!

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Pomyliło mi się z 17 odcinkiem, ale i tak warto sprawdzać na opensubtitles bo tam są zawsze jako pierwsze ;)

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

hmm. Fakt, że napisy nie idą ekspresowo jak np w Grze o Tron (kilka godzin po premierze :P), ale nie czeka się też tak długo.

ocenił(a) serial na 10
Fibius

Jutro premiera 20 odcinka a wciąż nie ma napisów do dwóch wcześniejszych, dla Ciebie to nie jest długo ?

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Życie. Ja mam to szczęście, że mi wystarczą angielskie napisy :-)

ocenił(a) serial na 10
Fibius

Też mi wystarczą angielskie bo jest naprawdę proste słownictwo tam używane, jednak dziwi mnie że nie ma komu robić napisów do Futuramy bo to świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
Fibius

to mógłbyś przetłumaczyć, ja nie rozumiem idiomów po angielsku :(

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Są już do 18

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Dzięki wielkie za info, czekam na kolejne ;)

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

wczoraj zauważyłem, że do 18 i 19 odcinka znalazł mi napisy :-) A do 20 jeszcze nie ma :-(

ocenił(a) serial na 10
rz2xd

Do 20 zapewne będą jakoś po premierze 21 odcinka

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

albo w grudniu :D

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Zazwyczaj napisy pojawiają się po wypuszczeniu kolejnego odcinka, wyjątkowo długo czekaliśmy na napisy do 18 bo chyba z ponad 2 tygodnie

ocenił(a) serial na 10
Maciek1357

Wiem, dostałem nawet odpowiedź z grupy hatak że chwilowo zawiesili napisy do futuramy. Szkoda, że jakaś konkurencja się nie weźmie za napisy.

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Tak naprawdę, każdy może zrobić napisy, tylko nikomu się nie chce i każdy chce na gotowe ;-)

ocenił(a) serial na 10
Fibius

tak, ale ja ich nie zrobię, nie znam dobrze idiomów brytyjskich ;)

ocenił(a) serial na 10
Fibius

Też używam angielskich napisów :)

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

Za napisy do "Gry o Tron" i "Futuramy" odpowiada jedna grupa: Grupa Hatak, mianowicie. Niektórzy z tłumaczy wstawali w nocy, żebyśmy mieli napisy na dzień następny w Grze o Tron i moim zdaniem to trochę nas rozpuściło ;)

ocenił(a) serial na 10
kajtekxP112

jakoś nie oglądam gry o tron z napisami wiec mnie to nie rusza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones