serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Futurama
1999
22m
7,9 37 848
ocen
7,9 10 1 37848
6,8 8
ocen krytyków
Philip J. Fry przez przypadek hibernuje się i budzi w odległej przyszłości, gdzie poznaje krewnego, profesora Huberta J. Farnswortha, który postanawia zatrudnić chłopaka jako kuriera. więcej mniej
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 6 nagród Emmy, 9 innych nagród oraz 31 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
Zwiastun nr 1 (sezon 8)
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
Teaser nr 1 (sezon 8)
nr 1 (sezon 8) 2023-06-27T18:56:37 https://fwcdn.pl/webv/57/77/65777/65777.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/133/94333/Futurama_new_season_trailer.vp9.1080p.webm

Philip Fry jest 25-letnim dostawcą pizzy i czuje, że jego życie zmierza donikąd. Zamraża się w 2000 roku i budzi się dopiero po upływie tysiąca lat w Nowym Jorku. W przyszłości dostaje drugą szansę, żeby coś ze swoim życiem zrobić. Zyskuje wielu przyjaciół i wraz z nimi rozpoczyna pracę w firmie Planet Express Corporation dostarczającej paczki do pięciu części galaktyki.

studio
20th Century Fox Television / Curiosity Company, The
tytuł oryg.
Futurama
inne tytuły
Aloha Mars! (tytuł roboczy) USA
Doomsville (tytuł roboczy) USA
więcej
Rob Paulsen i Ryan Stiles byli rozważani do użyczenia głosu Philipowi J. Fry'owi.
Billy West był rozważany do użyczenia głosu Benderowi Bendingowi Rodríguezowi.
Postać Zappa Brannigana napisano specjalnie dla Phila Hartmana. Kiedy aktor został zamordowany, angaż otrzymał Billy West.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Futurama na Disney+

ocenił(a) serial na 9

Jak pewnie wiecie, do polski weszła usługa Disney+. Dla tych, którzy tak jak ja nie wiedzieli gdzie można sobie przypomnieć przygody załogi Planet Express w dobrej jakości i z polskimi napisami jest dobra wiadomość - Futuramę można obejrzeć na Disney+!

Ale to było po prostu debilne i irytujące.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ile serial ma sezonów?

ocenił(a) serial na 7

Jak to w końcu jest z ilością seoznów Futuramy? Wg imdb jest ich 10, wg filmwebu 7. Z tego co zauważyłem 6 sezon powstał z podzielonych filmów pełnometrażowych.

Jest to troche dziwne w moim przypadku, bo nie lubie ogladac Simpsonow czy Family Guy czy nawet nie moge sie przekonac do Rick and Morty, w ogole nie przepadam za tego typu cartoons.
Nie jest tez jakims zapalonym fanem sci-fiction ale musze przyznac ze rodzaj humoru i ten serial wciaga mnie niesamowicie.
Naprawde...

więcej