PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 963
oceny
7,9 10 1 37963
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Finał

ocenił(a) serial na 9

Jak się Wam podobał finał:) jak dla mnie godne zakończenie tej serii:) Jeden z najlepszych
odcinków w ogóle:)

ocenił(a) serial na 9
no0ubis

tak coś czułem że to może być ostatni odcinek, faktycznie dobry

ocenił(a) serial na 10
no0ubis

Faktycznie bardzo dobry odcinek, zwłaszcza po średniej drugiej połówce sezonu. Żal chwyta, że to już koniec ale z drugiej strony lepiej tak niż jakby serial miał stracić urok, a osobiście początki widziałem w tym sezonie. Mimo wszystko fajnie, że pod względem fabularnym zostawili otwarte drzwi do ewentualnej kontynuacji, przerwa może pomóc im zrodzić dobre pomysły;] Raz już to widzieliśmy więc kto wie, może kiedyś. Albo znowu pełnometrażówka?..

ocenił(a) serial na 10
no0ubis

Bardzo ładnie zakończyli.
Ale mógł by powstać jeszcze jeden sezon, bo jak ja teraz przeżyję bez Bendera :P

ocenił(a) serial na 9
no0ubis

Zarazem świetne zakończenie jak i sprytna furtka do ewentualnej kontynuacji.

ocenił(a) serial na 10
Phea

Futuramę już 2krotnie zawieszali i serial miał już 2-krotnie zakończenie z ewentualną furtką. Teraz anulowali po raz 3 i po raz trzeci twórcy zrobili furtkę ;-)

ocenił(a) serial na 9
Fibius

No wiem :P W końcu nauczeni doświadczeniem, musieli zrobić coś takiego.

ocenił(a) serial na 9
no0ubis

nic nie zakonczyli przeciez teraz wszytsko zapomna i cofnie sie to do stanu z przed wypadku, spokojnie za 5 lat moga stwierdzic a wydoimy fanow futuramy z kasy i nakrecic 2 sezony meh..

no0ubis

Każdy poprzedni odcinek Futuramy poruszający temat podróży w czasie był genialny, na tym również się nie zawiodłem. Świetny koniec dla świetnej serii.

ocenił(a) serial na 10
no0ubis

ehh ledwo się nowy sezon zaczął i już koniec :( Mimo wszystko liczę, że powstaną kolejne odcinki, albo kolejny film pełnometrażowy

no0ubis

Jak to koniec już? Uwielbiam ten serial! A ostatni odcinek naprawdę rewelacyjny :D

ocenił(a) serial na 10
no0ubis

Może to dziwnie zabrzmi, ale ja się cieszę, że zawiesili/zakończyli Futuramę. Ostatnie odcinki to w większości słabizna (chociaż było parę lepszych momentów) oglądając niektóre z drugiej części 7 sezonu naprawdę chciałem żeby to się skończyło. Może za parę lat MG powróci do serii, po wcześniejszym zawieszeniu sezon 6 naprawdę dawał radę, mimo to, że trochę zmienił się klimat. Wystarczyłby mi jakiś film na DVD powiedzmy za rok lub 2, tylko żeby naprawdę jechał po bandzie, a nie jakaś ugrzeczniona telenowela - kloaka. RIP Futuramo ulubiony serialu mój :)

no0ubis

Na angielskiej Wikipedii można przeczytać, że twórcy myślą o zrobieniu filmu, który zakończy serial. Może coś z tego będzie.

ocenił(a) serial na 10
K_Now

Oby. Bo 3 z 4 filmów należą do moich ulubionych części Futuramy. Dzięki temu, że trwały 1,5h a nie 20minut to mogli rozwój akcji zrobić normalnym tempem a nie na chybcika, szybciutko bo mają jedynie 20-21minut i muszą zmieścić rozpoczęcie, rozwinięcie a zakończenie to na kilka sekund. W filmach mieli czas i mogli to fajnie rozwijać. :-)

ocenił(a) serial na 10
no0ubis

Odcinek genialny, choć jak ktoś zauważył druga część sezonu była zauważalnie słabsza. Po zakończeniu (choćby nie wiem jak świetne było) czuje jakąś pustkę, tak jakby ktoś zabrał mi coś cennego. Od tylu lat oglądam Futuramę. Dla mnie to już nie był zwykły serial. To coś więcej, jak nałóg, może nawet jak prawdziwa miłość. Mam nadzieję, że to nie koniec, choć przyznam, że gdyby był to definitywny kres, to byłby to jeden z najlepszych w historii kinematografii. Serce mi się kroi, jeszcze przez jakiś czas nie opuści mnie ta depresja. Niezrównany serial!

ocenił(a) serial na 7
no0ubis

Ostatni odcinek był bardzo ładny :)

no0ubis

Ostatni odcinek darzę szczególną sympatią, genialny, ładny, niekiedy doprowadzi do lekkiego uśmiechu...jednak szkoda, że nie dane mi było obejrzeć do końca, trudno. Smutne, że to na razie tyle. Ten serial uzależnia, nawet jeśli wrócisz po prawie rocznej przerwie...stara miłość nie rdzewieje...szczególnie przywiązanie do postaci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones