PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 985
ocen
7,9 10 1 37985
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Futurama film?

ocenił(a) serial na 9

natknołem sie na plakat futurama filmu jak dlamnie to fotomontarz ( http://www.freewebs.com/thefleapit/zposter%20futurama.jpg [www.freewebs.com/thefle ...] )....ale co sadzicie o filmie futurama?

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

Ma powstac pelnometrazowy film animowany przeznaczony od razu na rynek dvd. Osobiscie nie moge sie doczekac. Oprucz tego niesmialo mowi sie o wznowieniu produkcji tej kreskowki :)

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

1. zerknij do slownika na wyjasnienie terminu fotomontarz i pomysl raz jeszcze, czy pasuje ono do tego obrazu
2. ktos mial ladny pomysl, chwalic chwalic
3. nie da sie przeniesc Futurama do realnego swiata nie wytracajac klimatu

gosciu - jest mnustwo tego typu tapetek, sam mam kilkadziesiat takze zastanow sie zanim walniesz niepotrzebny temat z pierwszym lepszym zdjeciem

ocenił(a) serial na 9
Thunder_Blaster

no dobra ale niebecz , chodziło mi ze ten plakat jest zrobiony sobie na kompie itp... i jak narazie to jest jedyny wiecej tego typu TAPET nie znalazłem , i sie zgadzam ze niemiałby juz takiego klimatu jak by był to film

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

kolego ;] niespodzianka... wszystkie tapety sa robione na compie! ;p
a jesli nie masz wiecej to moze nie szkasz? kiedy ja pelzalem po sieci to znajdywalem takie na kazdym kroq i nie sklamie jesli powiem, ze stanowia one caly 1% mojego zbioru

co do filmu - tu trzeba uruchomic wyobraznie - postacie animowane maja wieksze twarze i oczy niz prawdziwi aktorzy i dzieki temu lepiej wyrazaja emocje - poruszaja sie szybciej, szybko upadaja i podnosza sie, czyjkolwiek upadek w filmie nie moglby byc taki zabawny - w serialu kolory byly nasycone i zywe, w filmie tego nie doswiadczysz, zwlaszcza jesli zastosuje sie postacie kreowane komputerowo - serial mial swoj klimat dlatego, ze byl animowany i zmiana oprawy wizualnej zmieni wszystko tak jakby przeniesc jakakolwiek gre w swiat filmu (WingCommander, DungeonSiege, D&D - porazka!)
ale cale szczescie, ze realny film nigdy nie powstanie

HaN
gadac se mozesz, ale podaj zrodla w ktorych to sie zekomo mowi o tym filmie
ja wiem, ze taki zamysl zrodzil sie tuz po wstrzymaniu produkcji przez FOX, ale nie rozpowiadam na prawo i lewo, ze ktos, gdzies cos mowi tylko podaje pewne zrodlo informacji

ocenił(a) serial na 10
Thunder_Blaster

tak sie sklada iz wiele gier komputerowych jest przelewanych na duzy ekran :D miedzy innymi ma byc jedna z gier ktore podales czyli dungeon siege. nie jestem pewny czy wciaz to jest aktualne ale jakos rok temu czytalem w gazecie komputerowej ze ma byc nakrecony film na podstawie dungeon siege,

oile pamietam to ma krecic rezyser takich filmow jak alone in the dark i house of the dead czyli nie bedzie czym sie podniecac,

teraz wracajac do tematu tez uwazam iz futurama jako film byl by to niewypal jedynie jakby nakrecili pelnometrazowy film animowany to moglo by byc ciekawe

ocenił(a) serial na 10
83nd1n6_Un17

Litości! Animowana pełnometrażówka już jest w produkcji! W 2007 ma być premiera! :D



Odchodząc od tematu. Komiksy i gry komputerowe od zawsze był tematem na kinówki. Spiderman, Phantom, Rocketman. Te starocie z lat 80-tych.
Mortal Kombat, Lara Croft. Nie tak stare.

A teraz witamy Dungeon Siege. A azjaci mają zamair wyprodukowac dodatkowo Warcrafta ;/ O zgrozooo.... Dodatkowo Blizzard zezwolił na kręcenie filmu o wszystkich trzech jego hitach - WC, Diablo, SC.

ocenił(a) serial na 10
Thunder_Blaster

dzieki za informacje. milo wiedziec iz taki swietny serial bedzie mial pelnometrazowke, jezeli taka trafi do polskich kin to dlugo nie bedzie trzeba czekac az zaczna puszczac serial znowu w tv :D.aha tak na arginesie gdyz nie jestem w temacie to zadam pytanie czy wiadomo cos o kontynuacji serialu??

ocenił(a) serial na 10
83nd1n6_Un17

Wiadomo: brak funduszy.

Przypuszczam, że kiedy film pełnometrażowy zarobi trochę kasy Matt Groening, twórca serii powróci do projektu. I zrobi wszystko na własną rękę - czyli raz a dobrze.

ocenił(a) serial na 10
Thunder_Blaster

dzis przegladalem neta i znalazlem pare stron z infem ze serial ma wrucic na poczatku 2008 roku, a na dodatek znalazlem takie cos :d

http://www.rapidshared.org/index.php/showlink?id=131064

ocenił(a) serial na 10
83nd1n6_Un17

Jedna z milionów fanowskich samoróbek. Niektórzy tęsknią i produkują trailery nie od wczoraj.

ocenił(a) serial na 10
Thunder_Blaster

film robiony przez profesjonalna firme. wejdz sobie na ich strone.jakos watpie aby zrobili reklamowke dla jaj

ocenił(a) serial na 10
83nd1n6_Un17

A co? Niepoważni goście z poważnych sudiów nie mogą subie zrobic kilku filmików?
Pominę, że to żadna firma, a studio. Zwykłe studio, kilku kolesi i ich wyszukane umiejętności. A tobie się wydaje, że jeden, zapijaczony robot to niewiadomo jaka reklama? Każdy dzieciak może coś takiego zrobić.
Blizzard też sobie jajcował ze swoich produktów angażując w to mniejsze i większe pieniądze.

ZlyCzarny

Aaa! Moje oczy! Coście się tak uwzięli?
natknĄłem się
oprÓcz
RZekomo
wrÓcić
Polecam firefoxa2, ma funkcję autokorekty...

A teraz na temat: plakat nie wygląda wiarygodnie, a z przerabiania Futuramy na film fabularny nie wynikłoby raczej nic dobrego. Jeśli zaś chodzi o pełnometrażową animację, to jestem za.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones