PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 941
ocen
7,9 10 1 37941
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Futurama vs Simpsonowie.

ocenił(a) serial na 10

wypisujcie ktory serial tworzony przez Matta wam sie bardziej podoba. Mozecie dopisac uzasadnienie :)

użytkownik usunięty
purum

Futurama! 10/10
a uzasadnienie: Bender :D
mam nadzieje ze homer mi wybaczy;)

ocenił(a) serial na 10
purum

Futurama - każdy odcinek jest rewelacyjny i potrafi wycisnąć łzy czasem ze śmiechu, czasem ze wzruszenia3
Simpsonowie - nie wszystkie odcinki są zabawne, niektóre wręcz nudzą bo są robione jako zapchaj dziury dla utrzymania ciągłości serii. Poza tym często pojawiają się motywy z Family Guya, różnią się tylko postacie i humor jest mniej chamski.

purum

Futurama.

ocenił(a) serial na 8
purum

FUTURAMA :BENDER IS THE BEST THAN HOMER

purum

Kiedyś Simpsonowie tak sie nie nudzili, a popieram każdy odcinek Futurami jest ciekawy jest jakaś ciągłość historii .... flashbacki Fry`a, miłośći do Leeli i pełno przygód, sama lokacja serialu daje wiele możliwości i ciągłości serialu przyszłość i wszechświat nieskończone w przypadku Simpsonów jedno miasto w wiekszości, rzadko kto nowy wpada do odcinka :)za to Futurame fajnie to się ogląda czasem odnoszę wrażenie jakbym oglądał prawdziwy seriał z żywymi aktorami, a nie ``kreskówkę`` mimo całego chaosu tam panującego :) jednym słowem jest na prowadzeniu od paru lat po sotuh parku family guya simsponach american dad i paru innych tego typu serialach co oglądam... pozdrawiam fanów !!

kossity1

sorry za błedy :) nie będe pisał jednak komentarzy po nocach :)

purum

Futurama - serial oglądam od niedawna, ale od razu stałem się jego fanem! Humor jest inteligentny, jest mnóstwo przygód, fajne postacie no i momentami wzrusza. Po prostu kocham ten program!
Simpsonowie - pierwsze odcinki były niesmaczne i mało śmieszne, ale potem serial zrobił się bardzo zabawny i dziś jest uważany za kultowy. Ale teraz zrobił się nudny. Uważam, że film ( świetna komedia! ) powinien być finałem serialu, to byłoby świetne podsumowanie. A tak to.... NUUUUUUDAAA!

No cóż , futurama wygrała :D

ocenił(a) serial na 9
gratka1

Zgadzam się w kwestii simpsonów - pierwsze 3 sezony średnie, potem się rozkręca i robi coraz lepiej aż wreszcie w okolicach 21 sezonu robi coraz słabiej. Myślę, że Matt powinien zrobić sobie mała (kilka lat) przerwę od homera i zająć się futuramą. Bo oczywiście nie wyobrażam sobie żeby simpsonów zakończyć na zawsze1

ocenił(a) serial na 10
purum

Bender Rules!

ocenił(a) serial na 9
purum

Futurama! Simpsonowie też są super, ale akcja toczy się tam we współczesnej ameryce i (nie licząc odcinków treehouse of horror) mimo wszystko próżno szukać tam totalnie odjechanych akcji (np. jak w jedynym odcinku starszym ludziom zaczęły wypadać oczy to dosyć dziwnie to wyglądało i średnio pasowało do serialu). W futuramie mamy natomiast całkowicie pokręcony wszechświat z przyszłości co pozwala twórcom praktycznie na wszystko! No i Bender oczywiście:D

ocenił(a) serial na 10
purum

Futurama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones