PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 38 007
ocen
7,9 10 1 38007
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Jestem wielkim fanem The Simpsons, dzisiaj przypadkiem zobaczyłem reklamę tego serialu, jak myślicie warto go oglądać ? Przypomina trochę The Simpsons ? Czy serial jest jakoś powiązany z Simpsonami ?

ocenił(a) serial na 9
Wojciech_G_

Twórcą SImpsonów i Futuramy jest ten sam człowiek i on sam uważa że Futurama to jego lepsze dziecko:P

ocenił(a) serial na 7
ZlyCzarny

Może był pod wpływem czegoś gdy to mówił :P ?

A tak serio uważam że The Simpsons nic nie przebije :) ale zobaczymy za 20 minut na Sci-Fi Channel :)

ocenił(a) serial na 9
Wojciech_G_

Futurama dla starszych troche ludzi jest, simpsony początkowo miały być dla dzieci ale więcej starszych zapewne ogląda :P
trochę słabe tłumaczenie jest na Sci-Fi Channel ale oglądać się da:)

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

Zacznijmy od tego: Futuramę, i The Simpsons, wykreował ten sam człowiek: Matt Groening. Cóż, czy są podobni do Simpsonów... Poczucie humoru w filie jest identyczne, ale jest ściślej określona ramówka postaci pierwszo, jak i drugoplanowych. Ogólnie, jeśli ktoś oglądał jakieś flmy z przenoszeniem w przyszłość, to temu komuś pomysł wyda się nudny, ale wierzcie mi, serial jest poprostu genialny! Widać, że w mózg Matta Groeninga musiał ciężko pracować przez 10 lat po premierze Simpsonów :).

ZMarchewa

Futurama to jedyna bajka, jak i serial, która potrafi mnie rozśmieszyć
:-)

ZMarchewa

Nudny?! Ja oglądałem sporo takich filmów, a ten serial pokochałem od pierwszego wejrzenia! :D
ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones