PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 941
ocen
7,9 10 1 37941
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Simpsonowie S26E06

ocenił(a) serial na 10

Simpsorama - Fry wraca do XXI wieku i po drodze mija swojego psa, który leży przez pizzerią Panucci i czeka na swego pana. Naprawdę złożyli hołd fantastyczneu serialowi, aż się łezka w oku kręci :)

ocenił(a) serial na 10
Unibet_78

to fakt , zreszta bender wystepowal tez w family guy .Homer sie tez pojawil sam w family guy ,Peter byl sam przez moment w simpsonach . fajnie ze niekiedy w tych 3 serialach pojawiaja sie te postacie.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Czemu futurama się już skończyła ?? myślałem że bedą robili nowe odcinki a tu ostatni sezon 2013 i dupa koniec.

ocenił(a) serial na 10
MaXXi

A czemu mnie się pytasz??? Nie znam pytania na Twoje odpowiedzi;)

MaXXi

Dziwne, że Simpsonów dalej kręcą, choć od kilku sezonów poziom spadł totalnie. Dwóch seriali na raz nie pociągną, wszak to Ci sami twórcy. Mam taką skrytą nadzieję, że może jeszcze wyjdzie jakiś sezon Futuramy, bo powinno ich być zdecydowanie więcej. Może się chłopaki wypalili?

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Lepiej żeby skończyli tam gdzie skończyli i dobrze że tego nie zepsuli bo to świetny serial ale faktycznie brak mi nowych odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Unibet_78

Zabieram się za oglądanie dobrze wiedzieć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones