PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94333}
7,9 37 937
ocen
7,9 10 1 37937
6,9 7
ocen krytyków
Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie
powrót do forum serialu Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

hej

ocenił(a) serial na 10

ponoc maja znowu wznowic produkcje serialu . czy ktos cos wiecej wie?

parsxzywykutafon

A to ciekawe, bo poszukałem trochę w internecie i nic na ten temat nie znalazłem. :

ocenił(a) serial na 10
donmaslanoz14

Z tego co pamiętam, była konferencja na zakończenie ostatniego sezonu, czy spotkanie z fanami coś w tym stylu i wspominali o tym że chętnie wrócą tylko to jest kwestia załatwienia dystrybutora, poszukaj sobie na yt widziałem

ocenił(a) serial na 10
purum

no wlasnie dlatego zadalem to pytanie gdyz pamietam o tym spotkaniu z fanani futuramy ,tylko myslalem ze moze pojawily sie juz konkretne deklaracje tworcow serialu

ocenił(a) serial na 9
donmaslanoz14

Deklaracja jest taka, że twórcy są chętni na tworzenie Futuramy, o ile jakaś stacja będzie chciała za to zapłacić i to wyemitować. Niestety, te nowe dwa sezony nie były aż tak dobre jak pięć pierwszych, co dało się odczuć. Wydaje mi się, że w związku z tym, nie ma co liczyć na powrót Futuramy. Z resztą - lepiej zakończyć serial z klasą, niż robić na siłę dokrętki.

ocenił(a) serial na 10
Doback

no to aby nam sie fajnie wspominalo
http://insidetv.ew.com/2014/09/04/simpsons-futurama-simpsorama-crossover/?hootPo stID=cfa1b6d0e536d582f1ca7e0a0bbf350a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones