PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589909}

Górscy ratownicy

Die Bergwacht
7,5 142
oceny
7,5 10 1 142
Górscy ratownicy
powrót do forum serialu Górscy ratownicy

Pierwsza

ocenił(a) serial na 6

Czy ktoś ogląda ten serial dla gór ,pięknych widoków i głównego bohatera w długich włosach☺

ocenił(a) serial na 6
aniqa7

Tak jak ja?

aniqa7

ja oglądam dla pięknych widoków ;) Ale muszę przyznać, że ostatnie odcinki są jakby ciekawsze i bardziej emocjonujące. Nie oglądam jakoś szczególnie często, ale jak już siądę to obejrzę z zaciekawieniem ;;;)

ocenił(a) serial na 8
aniqa7

Tak, ja oglądam i uwielbiam ten serial. Szkoda, że się skończył. Teraz na Romance tv puścili wszystkie odcinki od początku.

ocenił(a) serial na 6
takasobie82

Oglądałam na Romance ale mi zablokowali kanał

aniqa7

wrzuć sobie w wyszukiwarkę tytuł i znajdziesz online np.vider

ocenił(a) serial na 6
bystra45

Dzięki. Brakuje mi tego serialu (oczywiście to nie Got ) idealny do relaksu i te góry no i sprawy całkiem niezłe :)

aniqa7

Ja tez ogladałam , jest dobry, i widoki i tereny i niektóre akcje są super, szkoda że się skończył

ocenił(a) serial na 8
bystra45

Podobno kręcą nowe odcinki, ale zanim do Polski dotrą to pewnie minie trochę czasu.

ocenił(a) serial na 9
aniqa7

ja wolałam Andreasa jednak :D szkoda, że zginął :(

ocenił(a) serial na 10
kiimi

Andreas był lepszy ale z perspektywy czasu to Markus też jest super, choć moją faworytką jest Katharina

marinka2723

Katharina jest wyjątkowo bezpostaciowa.

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

Szczerze, nie zgadzam się z Pana/Pani opinią
Bardzo podoba mi się jej podejście do życia. Brawa należą się także aktorce za fachowe odegranie roli lekarki bo w niektórych filmach i serialach to takie kwestie leżą. Jeśli mogę zapytać kto jest Pana/Pani faworytem?

marinka2723

Oczywiście Markus... jakoś nikt z postaci kobiecych nie wyróżnia się w żaden konkretny sposób...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones