PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 153
oceny
7,7 10 1 11153
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

Anna Ilczuk

ocenił(a) serial na 10

Witam w którym odcinku się ona pojawia bo nie mogę się przypomnieć?

ocenił(a) serial na 8
Zbuntowany_RBD

Oglądam serial dość uważnie i jeszcze jej nie widziałem, prawdopodobnie więc pojawi się w jednym z dwóch kolejnych odcinków :D

ocenił(a) serial na 10
dziubek1991

Pewnie 13 bo 12 jej nie było bo dziś oglądałem 12 odcinek. I fajnie że będą 2 ostatnie odcinki w 1 dzień czyli w Niedziele i kolejny serial z głowy będzie przynajmniej mi.

Zbuntowany_RBD

Gdzie Ty już 12 widziałeś? :)

ocenił(a) serial na 10
Melayshia

Z neta sobie pobrałem przedpremierowy 12 odcinek.

Zbuntowany_RBD

A jest tam wątek Kaliny i tego faceta na wózku

fajne_filmy

Ten wątek jest w 11 odcinku. No i 12 też widziałam, Zbuntowany_RBD dzięki za info :)

ocenił(a) serial na 5
Zbuntowany_RBD

bardzo prawdopodobne że nie pojawi się wcale, podobnie jak przy roli Antka, w rzeczywistości tę postać w dalszym ciągu gra Kristof Szabo a nie jak informuje TVP Ernest Lorek http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/gleboka-woda/bohaterowie?id=&sort_by=PO SITION&sort_desc=false&start_rec=8&listing_mod=&with_video= . Izę natomiast Marta Juras, no ale zobaczymy jak będzie do końca.

ocenił(a) serial na 8
ladyant

z tego wynika, ze ladyant ma racje :D widocznie Anna Ilczuk była brana pod uwagę przy obsadzie tej roli, ostatczenie wybrano jednak Marte Juras (która notabene nie pojawia się w serialu prawie wcale :P), a Anna Ilczuk istnieje tylo w "papierowej" obsadzie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones