PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 153
oceny
7,7 10 1 11153
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

II sezon

ocenił(a) serial na 8

Wiadomo coś na temat drugiego sezonu?
Mam nadzieję, że tak dobry serial nie skończy się na pierwszym.

HekateV

Nic nie wiadomo. Ale można pisać do ludzi za to odpowiedzialnych. Na oficjalnie stronie na facebook-u są adresy.

ocenił(a) serial na 10
HekateV

Nie mogę pojąć, jak można kręcić jak na linii produkcyjnej kilka tysięcy odcinków sieczki o niczym pt. KLAN, a serial, który nareszcie opowiada o czymś, ma ciekawą fabułę, bardzo dobre ujęcia i grę aktorską jest zagrożony skasowaniem. Jesteśmy coraz bliżej USA, gdzie kasuje się ciekawe produkcje po 2 odcinkach.

ocenił(a) serial na 7
chatiflatt

tez mam nadzieje, ze powstanie w przyszlosci jeszcze kilka odcinkow

solidnie_solidna

Magdalena Łazarkiewicz w wywiadzie udzielonym w TVP 2 oficjalnie potwierdziła, że zostanie nagrana druga seria "Głębokiej wody". Jak zaznaczyła, ma iść jeszcze ":głębiej i mocniej" w tematy społeczne. Powiedziała to w programie "Kultura, głupcze".

ocenił(a) serial na 9
jonaszmiauczynski

No to uff :D

ocenił(a) serial na 8
jonaszmiauczynski

Zeby nie było tak jak Ratownikami
Niny miali byc a jest Alex

użytkownik usunięty
solidnie_solidna

tak ten serial jest dobry i opowiada zwyczajne przyziemne historie w dobrym scenariuszu i aktorstwie ale nie wiadomo dlaczego trzeba się prosic o kolejne odcinki a taki KLAN leci już od średniowiecza a jest płytki i mdły

chatiflatt

Masowy odbiorca nie lubi psychologii w serialach. Jeżeli uważasz, że Klan to sieczka to pewnie wiesz, że można zejść jeszcze głębiej i mam tu na myśli te pseudo para dokumentalne nie wiadomo co, które serwuje ostatnimi czasy Polsat. Telewizja publiczna się powoli kończy zauważ, że już nawet nie starają się o jakieś konkretne seriale tylko karmią widza tym ustrojstwem od którego głowa boli a żeby nikt się nie czepiał, że nie ma to dają jakiś serial po północy i jak chcesz to oglądaj a jak nie chcesz to się nie czepiaj. Dobra nowina że jednak będzie 2 sezon tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones