PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 146
ocen
7,7 10 1 11146
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

Nie ma obecnie lepszego serialu niż Głęboka woda.

ocenił(a) serial na 9
mckk

w pełni sie z tobą zgadzam ciekawe czy bedzie 3 sezon?

mckk

Masz racje. Jedyny dobry polski serial, który mogłem oglądać bo nie ma wszędzie powtarzających się twarzy.

użytkownik usunięty
cripticul

jakby kontynuowali pitbulla to byłby najlepszy serial

ocenił(a) serial na 5

dvdvhs zdecydowanie się z tobą zgadzam, Pitbulla chyba jeszcze dłuuugo nic nie pobije, osobiście tęsknię też za Londyńczykami

ocenił(a) serial na 10

Pitbula nie oglądałem ale dołożyłbym Glinę do tego. Oba sezony świetne.

ocenił(a) serial na 8
Tommasodnm

"Pitbull", "Glina", "Głęboka woda"... dorzuciłbym jeszcze "Fala zbrodni" (troszkę staroć) i "Paradoks" - to naprawdę dobra strona serialowej polskiej kinematografii. Nie ma się czego wstydzić względem zachodnimi produkcjami. Ale pewnie sceptycy i malkontenci zawsze będą narzekać i biadolić na polskie kino. Nie znają się - ich strata!

ocenił(a) serial na 10
szymonka

Zrobiłem sobie takie przypomnienie moich ocenianych seriali i z polskich z tego gatunku warto przypomnieć Sforę. Jak byłem młodszy (jakieś gimnazjum) to cały tydzień czekałem do niedzieli wieczór na kolejny odcinek. Przedwczoraj skończyłem Pitbula (ze 4 dni mi zajęły wszystkie sezony) i powiem, że naprawdę dobry. Aż żal mi było jak oglądałem ostatni 31 odcinek. Ekstradycja z Kondratem też klasa.

mckk

Obecnie najlepszy polski serial i jedyny przy którym po zakończeniu jednego odcinka chce się od razu obejrzeć kolejne.

mckk

Nie tylko ten. "Krew z krwi", "Odwróceni", "Naznaczony", :Oficer", "Londyńczycy", "Czas honoru", "Paradoks", "Na krawędzi", "Przepis na życie", "Wszystko przed nami", "1920. Wojna i miłość".... polskie seriale warte obejrzenia, nie tylko ten :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones