PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624592}

Głęboka woda

7,7 11 153
oceny
7,7 10 1 11153
Głęboka woda
powrót do forum serialu Głęboka woda

Odcinki.

ocenił(a) serial na 7

1 Odcinek - jak dla mnie bardzo dobry, cała tematyka od razu mnie zaciekawiła, więc
zainteresowałem się tym serialem.

2 Odcinek - Jak dla mnie stanowczo przesadzony, cala historia tej dziewczynki tak zrobiona,
że już bardziej drastycznie się nie dało, pewnie jak by miała kota to by jej zdechł w tym
odcinku, by jeszcze bardziej pogrążyć ją w rozpaczy, poza tym 12 letnia dziewczynka po
szarpaninie w szkole z rówieśniczkami od razu trafia do zakładu, w przeciągu kilku godzin,
jak najbardziej rozumiem magię kina, ale bez przesady. W połowie padałem z nudy i
traciłem zainteresowanie tym serialem.

3 odcinek już o wiele lepszy, w porównaniu do 2 to niebo a ziemia, ukazany dość częsty
problem w naszym kraju, ale dość ciekawie pokazany i naprawdę warto obejrzeć.

Maniek91a

Trzeci odcinek był chyba najlepszy ; p

Maniek91a

Tak, pierwszy zaciekawił, drugi - dużo gorszy, a trzeciego jeszcze nie oglądałem.

ocenił(a) serial na 8
bartoszko

trzeci odcinek bardzo dobry aż mnie zatkało jak on tak chodził pijany

ocenił(a) serial na 8
Maniek91a

a co powiesz o czwartym ?

mojfilm

Czwarty odcinek bardzo dobry tylko mam takie pytanie do was, jak się nazywała ta piosenka co on ją śpiewał na końcu ?

grigori94

Nie wiem, czy o tą Ci chodzi, ale "Strzeż się tych miejsc": http://www.youtube.com/watch?v=mFbG8MleyDo.

bartoszko

no niby o tą tylko jakby wykonanie jeszcze było to co w serialu to już w ogóle byłoby super..

ocenił(a) serial na 8
mojfilm

Na razie jednak zdecydowanie najlepszy odc.3!

użytkownik usunięty
Maniek91a

Oj wczorajszy odcinek 6 naprawdę rewelka :) Ale tydzień temu pokazywali w skrócie przyszłe odcinki.Tam będzie dopiero ciekawie

ocenił(a) serial na 8
Maniek91a

Zgadzam się, że 3 odcinek był jak do tej pory najlepszy. Bartek Topa - szacunek za tę kreację. Wg mnie był tak wiarygodny jakby sam przez to przechodził. Warto ogladac takie produkcje, jeśli ktoś lubi trudniejszą tematykę, bo nie jest to serial dla wszystkich. Niektórzy wolą łatwiejszy przekaz. Albo zero przekazu. Niestety.

Maniek91a

aktorka grająca Edytę była bezbłędna podczas kłótni z Maciąg - wiem, to nie sztuka wrzeszczeć, ale było w tym tyle emocji, że czułam się, jakbym sama tam było.. tylko (powtórzę za swoim poprzednim postem) drewniana Maciąg psuje mi całą przyjemność oglądania tego filmu... jest śliczna, ale tak marna aktorsko, że aż boli

użytkownik usunięty
Maniek91a

Co do 2 odcinka - się nie zgadzam!
Historia smutna, fakt, ale życie niektórych tak wygląda i myślę, że trzeba kręcić takie rzeczy :)

ocenił(a) serial na 10

Na moim pierwszym miejscu jest genialny odcinek 12 " Psy" Jowita Budnik genialnie zagrała schizofreniczkę ogromne emocje, samo życie obojętność szkoły na problemy uczniów dopiero jak się coś się stanie jak było w przypadku małej Asi to sumienie nauczycielkę ruszyło, sąsiadka szkoda słów bo poszłyby same wulgaryzmy tak samo o tatusiu od siedmiu boleści wykończył rodzinę psychicznie i uciekł od odpowiedzialności sprawowania nad córką opieki:( Samo życie. Cały serial jest genialny . Czekam na 2 serię.

ocenił(a) serial na 8
Maniek91a

a mi się drugi odcinek podobał, pokazuje, że ciężko się odnaleźć z powrotem w normalnym życiu osobom po więzieniu..całkiem fajny odcinek.
8. Odcinek to jak dla mnie niestety porażka... cieżko mi było dobrnąć do końca (cudem mi się udało:P), historia Heleny strasznie słaba i nieciekawy okrutnie, nie polecam;]

użytkownik usunięty
Maniek91a

Wg mnie: odc. 1 - 2/10, 2 - 8/10, 3 - 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones