PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94457}

Głowa rodziny

Family Guy
8,0 67 560
ocen
8,0 10 1 67560
8,2 15
ocen krytyków
Głowa rodziny
powrót do forum serialu Głowa rodziny

Witajcie. Mam takie dość proste pytanie. Do jakich sezonów był tworzony lektor w FG? Potrzebuję wskazówki w których sezonach był lektor, żeby jakoś znaleźć przyjaciółce takie odcinki. Na wielu stronach mamy lektora od sezonu 1 do 5, a potem tylko napisy, ale słyszałem, że kilka nowszych sezonów było z lektorem na bodaj FOXie. Wiecie może które dokładnie?

Lordnar

Cały sezon 1 i 4 oraz sezon 2 (bez odc. 2, 9, 10, 16 i 19) SĄ Z LEKTOREM

Natomiast s03e03, s03e12, s03e13, s03e16, s03e19, s03e20, s03e21 i od s05e18 przez 6. sezon i dalej SĄ TYLKO Z NAPISAMI.

To z moich zbiorów. Też zapolowałbym na odcinki z lektorem, ale to co wyrabiał ten z Comedy Central - udając różne głosy, stosując ton i szybkość swej wymowy itd. - to bajka. Był świetny!

ocenił(a) serial na 10
michu1945

A ja właśnie gościa nie trawię. Odcinki z nim oglądam tylko w przypadku braku napisów ;)

ocenił(a) serial na 8
michu1945

Ja jakoś miałem 1-5 sezonów z lektorem ;) więc s03... odcinki są z lektorem od 6 sezonu nie mogę znaleźć.

TheMaker

Łe jeny. No pewnie, że są. Mam do odcinka 10x22

C h o m i k u j ► ConstantinePL ► Pliki wideo ► ANIMACJE ► DVBrip ► Family Guy - Głowa rodziny (Lektor PL)

michu1945

zahasłowane

chocapic27

Zmienił hasło, jego prawo.

użytkownik usunięty
Lordnar

Lektora trudno znaleźć, ja spróbuje na mojego chomika wrzucić 16 sezonów z napisami

użytkownik usunięty

Nie nie nie ja na chomika wrzucam sezony z lektorem i napisami.
Nazywam sie tam gglel12345

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones