PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146248}

GTO, czyli Great Teacher Onizuka

GTO: Great Teacher Onizuka
8,1 9 020
ocen
8,1 10 1 9020
GTO, czyli Great Teacher Onizuka
powrót do forum serialu GTO, czyli Great Teacher Onizuka

Na przykład GTO - Shonan 14 Days aż się prosi o zrobienie wersji anime. Tym bardziej, że manga chyba już ma się ku końcowi.

użytkownik usunięty
gagarin77

nie czytam mangi, jak pewnie większość więc proszę o nie spoilerowanie. wiem, że nie spoilerowałeś teraz ale piszę do wszystkich bo jak jest temat ze słowem "manga" to zaraz ktoś zacznie pewnie nam ją streszczać żeby się pochwalić że zna^^

tak czy inaczej, bardzo ciekaw jestem czy Oni wróci do Japonii i w końcu hajtnie się z Fuyutsuki (a może ona go w USA namierzy? ale to już zdolna by być bardzo musiała...) tak czy inaczej facet nie ma tam po co siedzieć skoro koleś o usiłowanie zabójstwa którego jest oskarżony się ocknął i może powiedzieć jak było. dziwię się że w ogóle wyjechał^^
mam nadzieję, że kiedyś nakręcą jeszcze kolejne sezony GTO - chociaż 2 z jeszcze 43 odcinkami (albo 3 żeby w sumie się w 100 odcinkach skończyło) które pokażą jak się historia kończy i ważniejsze wydarzenia spomiędzy końca a tego na czym skończyliśmy.
serial wydaje mi się dość popularny nie wierzę, że mogą go zamknąć co najwyżej w połowie (a pewnie daleko od półmetka nawet) skoro manga idzie w najlepsze.

ocenił(a) serial na 10

Bez spojlerów więc się nie martw.
Akurat w tym wypadku między mangą a anime są spore różnice (zwłaszcza od momentu powrotu z tej wycieczki wakacyjnej, to był sto któryś rozdział zdaje się). W każdym bądź razie tego motywu z domniemanym morderstwem chyba w mandze nie było (mogę się mylić czytałem dość dawno temu) i tam wszystko kończy się inaczej. GTO skończyło się na 200 rozdziale wydanym w 2002 roku. W 2009 zaczęli wypuszczać to o czym pisałem w pierwszym poście czyli GTO - Shonan 14 Days. Nowa manga jest spójna z tym zakończeniem ze starej mangi. Dlatego warto przeczytać w tym wypadku mangę (a w zasadzie obie mangi - i tak się chłopie nie zawiedziesz :P). Odnośnie ekranizacji to spokojnie ilość materiału jaka już wyszła wystarczyłaby do produkcji 1 sezonu z 26 odc (48 rozdziałów już wyszło). Co prawda nie wiem ile tu Fujisawa Tohru rozdziałów zaplanował, bo w założeniu akcja toczy się przez 14 dni a już jesteśmy bankowo po 10 dniu.

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

najlepiej mogli zrobić także anime z bad company, GTO: The Early Years i to co up ;]

Końcówkę także mogli zmienić by all się wyjaśniło i onizuka nie musiałby upuszczać szkoły. Tą serie by trzymali do zakończenia roku szkolnego a w drugiej serii były by wakacje onizuki i innych; d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones