PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641792}

Galeria

3,8 2 022
oceny
3,8 10 1 2022
Galeria
powrót do forum serialu Galeria

jestem w szoku bo co scenarzyści nazmyślali i co zrobili z tego serialu =/ Oglądając odcinek 175 myślałam że to nie koniec bo przecież nic nie zostało wyjaśnione i czekałam na następny myśląc " eeee musi być jeszcze jakiś odcinek bo to nie może być koniec" z nadzieją czekałam aż mi się kolejny odcinek załaduje a tu odcinek 1! Zbierając szczękę z podłogi w stanie totalnego zdezorientowania szukałam tak dla pewności ile jest odcinków no i wtedy do mnie dotarło że to już koniec... Adam & Karolina nie pogodzili się, Borys się pojawił nie wiadomo po co coś kombinuje jakieś lewe interesy, czy Adam podpisze ten dokument z połową Galerii i pozbędzie się wszystkiego czy zorientuje się i nie pozwoli na to, o co chodzi temu facetowi z kasyna co wyrywa Kasię obstawiam że to jakiś mafiozo. I ta sprawa w której Wiktor aresztował policjantów dostał telefon z groźbą i nic dalej w tym wątku się nie posunęło...Najgorsze jest to co zrobili z postacią Adama w 1 serii dobry chłopak a w 2 i 3 serii ćpun, prawie gwałciciel i zdemoralizowany totalnie koleś no przegięli z tym nieźle! Byłam pewna że to tylko do czasu i że zaraz zmądrzeje zmieni się w dawnego Adama no ale się nie doczekałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones