dawno nie widziałam tak dobrej dramy, oczywiście muszę przyznać, że niektóre wątki związane z intrygami ocierały się niemalże o fantasy, pierwszy odcinek był absurdalny na tyle, iż pomyślałam, że seok-hoon nie jest człowiekiem... Mimo to warto ją obejrzeć. Niektórzy narzekają na grę aktorską, co dla mnie jest co...