PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740938}

Mask

Gam-yeon
7,4 241
ocen
7,4 10 1 241
Gam yeon
powrót do forum serialu Gam-yeon

Ta drama prezentuje dość mocne pocałunki jak na koreańskie seriale. Główne postacie nie muskają się ustami i nie zastygają w bezruchu z dziwną miną "szok". Oni wyglądają jakby naprawdę się całowali ;) Robią to w bardzo romantyczny sposób, naprawdę ładnie. W końcu to drama dla dojrzałych widzów.

ocenił(a) serial na 9
salamanka185

Nieczesto spotykane w koreańskich dramach, ale ostatni widze znaczącą poprawe jeśli chodzi o pocałunki :P a drama świetna , co prawda nie oglądałam na bieżąco , ale jak się już zabrałam to skończyłam ją w 3 dni . Polecam , naprawde warta obejrzenia :)

salamanka185

To prawda,że pocałunki z biegiem lat stają się coraz bardziej realistyczne.
Ale powiedz co sądzisz o samej dramie!Mi się ona osobiście skojarzyła z "Ojcem Chrzestnym",te brudne intrygi,walka o władzę,rodzinne piekiełko.

CzarnaMamba_1277

Hmm, właściwie nie miałam takich skojarzeń, aczkolwiek z pewnością ma z nim coś wspólnego np. apodyktyczny ojciec, tak jak napisałaś szemrane intrygi, walka wewnątrz "klanu" (rzeczywiście można to tak ująć) itp. oczywiście wszystko w koreańskich realiach ujętych dramowymi ramami tj. biedna dziewczyna - bogacz, problemy z matczyną miłością i nie tylko...
Drama podobała mi się ze względu na jej kryminalny charakter, bardzo powoli i nieźle odkrywane kolejne tajemnice poszczególnych bohaterów, niekiedy naprawdę oglądało się z napięciem, świetna rola Jeong-hun Yeon, dzięki któremu nie można było spać spokojnie hehe;) Sceny ogólnie dojrzałe, dobrze się ogląda. POLECAM tę dramę;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones