PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

Jeżeli już było takie pytanie, to z góry przepraszam, ale nie jestem bywalczynią tego forum:) Bardzo spodobał mi się ten serial, obejrzałam wszystkie odcinki do 2x10 i właśnie chciałam się dowiedzieć, czy ktoś z Was wie, gdzie można znaleźć następne odcinki, o ile wogóle zostały wyemitowane;) Z góry dziękuję:)

ocenił(a) serial na 10
Californian

Na pewno zostały wyemitowane 11 i 12, bo można je obejrzeć w VOD w "n"
Niestety nie ściągam tego serialu z internety, więc inaczej nie pomogę :)

ocenił(a) serial na 9
Californian

Też mam ten problem. Na eMule nie ma jeszcze 3 ostatnich odcinków. Mam nadzieję, że to szybko się zmieni :)

ocenił(a) serial na 10
bromden_3

wydaje mi się, że te 3 ostatnie odcinki w ogóle jeszcze nie były emitowane w ABC, zostały jedynie wkupione
przez zagraniczne stacje (czy platformy, tak jak w Polsce "n"). Nawet na youtube są wersje z dubbingiem
niemieckim (!) a nie w wersji oryginalnej.
Na szczęście w "n" VOD są już do obejrzenia wszystkie trzy :)

ocenił(a) serial na 8
ipatrick

na www.peb.pl są wszytskie 3 ostanie odcinki do sciągniecia przez
rapidshaRE, co prawda z lektorem polski, ale nie jest az tak zle

Zuzaa_3

Ciekawe, ale trzeba być zarejestrowanym na tej stronie.

ocenił(a) serial na 8
PeterCub

Nie ściągajcie tego z lektorem, niszczy serial, a jak wiadomo, dialogi w drugim sezonie z odcinku na odcinek są coraz lepsze. totalny pingpong słowny, poczekajcie do lepszej wersji! Serio Serio!

ocenił(a) serial na 7
Amelie_4

Lepiej obejrzeć z lektorem niż wcale bo nie zapowiada się narazie na wydanie oryginalnej wersji, pewnie dopiero jak wyjdzie 2 sezon na dvd.
A ostatnie odcinki bardzo dobre, smutno po 13stym odcinku że to już koniec a zastało jeszcze trochę do opowiedzenia np:

spoiler:
Dlaczego ojciec Neda uratował go i uciekł
Jak zareagują ciotki na widok żywej Chuck
Czy córka Emersona z nim zostanie
I co z Olive

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones