PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

2 seria jak i cały serial zostanie zakończony na 13 odcinku. Stacja nie planuje kontynuacji.

ocenił(a) serial na 5
megbrown17

Po raz kolejny ktos podaje tu te informacje i pewnie po raz kolejny jakis debil ja skasuje. a no koniec - szkoda ;/

ocenił(a) serial na 7
megbrown17

Moze i dobrze. Serial jest dobry i ciekawy bo orginalny, ale wszytsko co orginalne szybko sie nudzi. Bardzo lubie ten serial ale juz nie ogladal bym 3 serii (tym bardziej ze z drugiej ogladalem tlyko co drugi odcinek :P)

ocenił(a) serial na 8
megbrown17

Na IMDb przeczytalem ze jednak emsija kolejnych odcinkow odbedzie sie (2x11 - 4 marca)
Czy ktos cos slyszal? Bo nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie? :)

Marvin

hej mam pytanie :) ja ostatnio patrze co srode na ten serial, i bardzo mi sie podoba :)teraz jest to jak Ned ozywil ojca od Chuck i on to przed nim ukryla ze on zyje. i chcialam sie zapytac ile odcinkow jeszcze mniejwiecej poleci bo wy to juz chyba widzielicie :)

ocenił(a) serial na 9
Marvin

Jak na razie stacja, która emituje odcinki w Stanach (i je wyprodukowała) nie wie, kiedy wyemituje ostatnie 3 odcinki serialu. Najprawdopodobniej to... Niemcy zobaczą je najszybciej (jeśli JUŻ och nie zobaczyli)

ocenił(a) serial na 9
Giwi

enka też wyemitowała trzy ostatnie.................. nie liczy się długość :-)

ocenił(a) serial na 10
montek

w ostatnim odcinku czyli 13 na samym koncu lektor mowi "w tym momencie w miasteczku ?Kurdeker? mialy miejsce wydarzenia, ktore nie powinny byc uznawane za zakonczenie, gdyz jak wiemy koniec jest zazwyczaj początkiem" wiecej nie napisze bo pewnie jeszcze nie wszyscy zobaczyli :)

lektor podsumowal w sumie wszystko co dotychczas sie dzialo ale czy to zakonczenie 2 serii czy calego serialu to nie wiem :P

Ja_ck

Tak jak sie ta 2 seria skonczyla (chyba kazdy wie jak) to mysle ze bedzie i trzecia. Bo jak dla mnie to takie zakonczenie nie mozna nazwac koncem. Ludzie przeciez musza wiedziec co bedzie dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones