PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

NIesamowity!!!

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry serial, który ogląda się, w zasadzie chłonie się każdy moment, a kiedy się kończy żałuje się, że tak krótko trwał. Fenomenalny serial, tak inny od pozostałych!!!!

gemboyrob

Zgadzam się! Porywający film! Wszystko jest takie... bajkowe, zrobione jakby z plastiku (nie chodzi mi o emocje aktorów itp., tylko o scenografię! żeby nie było :P) albo plasteliny ;P Bardzo mi się podoba. Chciałoby się aż wejść do tego świata...

ocenił(a) serial na 10
papryx

Tak, świetny. Coś pomiędzy "Amelią" a filmami Burtona. Bajkowo mroczny. Świetnie się go ogląda.

ocenił(a) serial na 9
gemboyrob

Zgadzam się, w pełnej rozciągłości! :) Klimatem bardzo mi przypomina film Burtona - "Charlie i Fabryka Czekolady", plus absurdy rodem z Amelii, czynią tę produkję nieziemską. Rewelacja!

ocenił(a) serial na 9
gemboyrob

Włączałem telewizor jako znudzony ponurak, a kończyłem seanse z błogim uśmiechem, który utrzymywał się jeszcze długo po skończeniu odcinka.
Serial nie do analizowania, a do radosnego pochłaniania. :)

ocenił(a) serial na 8
Khaosth

Zgadza się. Pierwsze 2 odcinki mnie nie zachwyciły ale później to już bajka. Cudny jest ten serial! Bije od niego takie ciepło. Piękne kolory, niesamowity klimat, no i ten pies:)Uwielbiam goldeny. Jestem na 6 odcinku, ciekawe co będzie dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones