PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

Od 6 września o 19:05 serial ten będzie emitowany na kanale TVN7! Enjoy! :) [.......za krótki.....zaraz sie wnerwię..seriously..............................]

Dzamik

Wiem, właśnie przed chwilą widziałam zapowiedzi:) Jestem strasznie ciekawa bo nie miałam okazji wcześniej obejrzeć a z tego co czytałam to jeden z lepszych seriali ostatnich lat:)

ocenił(a) serial na 9
xellos

Nie wiem, czy nie zrazi cię lektor :)
Trochę się martwię tłumaczeniem, bo w serialu wstępuje mnóstwo smaczków, zabaw słownych, aluzji i to często jedna za drugą. Żeby nie spartaczyli jak w House'ie, wycinając to czego lektor nie zdażyłby wymówić :

użytkownik usunięty
Perfectlymatte

Zaczęłam oglądać ten serial właśnie teraz, na "siódemce", i nie wiem jeszcze, czy mi się będzie podobał. Trudno stwierdzić po 2 odnickach.

Na razie - właśnie po dwóch odcinkach (dwie siostry, konkurencyjna cukiernia) stwierdzam, że jest naprwdę uroczy, zabawny, ciekawy, i - co najważniejsze - oryginalny. Nie podobny do żadnego innego, zero popłuczyny, zero sztampy. Jest w nim coś, co sprawia, że człowiek ma ochotę po prostu powiedzieć "Ojeeeeeej!".

Lektor drażni mnie niestety, jak w kazdym serialu/filmie. ale jeżeli mi się spodoba, zakupię na DVD :) i problem zniknie.

witajcie. ja po oglądnięciu 2 odcinków już byłam pod mega wrażeniem tego serialu. jak powiedzieliście powyżej jest uroczy, lekki, z długą listą dziwnych , smiesznych czasem zepsutych "zarcików":) z bardzo dobrą grą aktorską głównych postaci... niestety już zakończyłam jego oglądanie i aż mi żal ściska wiecie co :) że już więcej nie ma.... jednak ku mojej uciesze, zaczełam oglądać firmy z Lee (rewelacyjny jako facet i aktor- szczególna gra w stokrotkach ). dzieki temu moge wam również polecić Magie Niagary. rola nie jest rewelacyjna, myślę że się rozwijał bardzo w stokrotkach. ale serial godny polecenia. również niebanalny, spokojny a czasem i nie, z dużą ilością niespodziewanych akcji :) jednym słowej, ten serial również już zakończyłam i jestem bardzo niepocieszona. obejrzałam również niezwykły dzień Panny .... itd... rola lee zachwyca szczególnie w drugiej części filmu, gdzie jak się patrzy na swą miłość, to aż ściska w żołądku, bo człowiekowi - babce - sie aż wydaje na ciebie patrzy - rewelka, słodziutko tak wyglada :>) a wy jakie macie opinie ? :) pozdrawiam wszystkie fanki lee :) szkoda że jak na razie ma małą filmografie, choc widzę, że z roku na rok coraz więcej. myslę , że w niedługmim czasie, bedziemy o nim słyszeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones