PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

Jak dla mnie nieco psychodeliczny, ciężkawy ("ciężki" to zdecydowanie za duże i nieodpowiednie słowo), momentami zabawny. Słysząc śmiech na sali, na swoją obronę dodam, iż zawsze przerażała mnie sceneria cukierkowiej idylli a'la Stepford, stąd ta psychodelia... ;-)

Jakie są Wasze odczucia dotyczące serialu?

ocenił(a) serial na 9
chaotyczna

A mi właśnie podoba się ten stepfordowski klimat . Może to i nierealne i kiczowate, ale kiczowate ze smakiem :). No i z tą ciężkością się nie zgadzam, dla mnie całośc jest wręcz lekka, zwiewna i powabna. Nawet morderstw nie odbiera się jako coś makabrycznego, powiedziałabym, że mają swój klimat.
Czuję tylko ogromny niedosyt z powodu zakończenia serialu. Jak dla mnie mogłoby powstac jeszcze parę sezonów, bo klimatem bije on wiele popularnych obecnie produkcji.

chaotyczna

wczoraj widziałam pierwszy odc i niesamowicie mi się spodobał :) całkowicie inny od reszty seriali podobnych do siebie.

jak dla mnie bajkowy i magiczny. po prostu czary:)

ocenił(a) serial na 10
zlosnica_10

Moim zdaniem serial (przynajmniej póki co - zatrzymałam się na etapie trzeciego odcinka II sezonu) emanuje magią, czarem, niecodziennością. Jest po prostu uroczy! Nie każdemu może się spodobać koncepcja takiego 'kryminału' - nie jest on w dekoracjach a la 'wielkie miasto' lub też 'spokojna wieś', ale mi taki obrót sprawy przypadł do gustu. Poza tym główni, jak również drugoplanowi bohaterowie - cud, miód i orzeszki :) Aż żal mi serce ściska, że zostało mi jeszcze tylko 10 odcinków i koniec bajkowej scenerii... :(

ocenił(a) serial na 6
Vivasco

Zgadzam sie w 100% obejrzalem tylko 1 odcinek , gdybym mial oceniac po 1 odcinku to odcinku to 9/10.
Serial jest lekki i przyjemny juz zasysam w 720 p

ocenił(a) serial na 10
chaotyczna

ja już widziałam wszystkie odcinki ;) podobał mi się szalenie ;) rzeczywiście mnie też wydaje się być magiczny ma coś w sobie oglądajcie dalej będzie coraz lepszy ;) polecam serdecznie

ocenił(a) serial na 9
chaotyczna

Cukierkowa bajka, miodowy romans i soczysty jak truskawka kryminał, wszystko w polewie ze słodko-gorzkiego humoru - takie danie zgotowali spod znaku Pie Hole zgotowali nam twórcy tego serialu. Z nim jest chyba tak jak z ciastkami, dla niektórych bywają ciężkostrawne, a dla innych są obiektem westchnień. Ja się zaliczam do tej drugiej grupy. Świetny serial. Dostępny także online z tego co wiem.

użytkownik usunięty
chaotyczna

Psychodeliczny - na pewno, ale ja lubię takie tematy. Najmocniejszym punktem tego serialu jest oczywiście czarny (zazwyczaj) humor.

ocenił(a) serial na 8
chaotyczna

mi się zawsze chciało jeść podczas oglądania tego serialu.

The_Shedow

a mi po jego obejrzeniu zawsze chce się piec ciasta (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones