PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 716
ocen
7,8 10 1 9716
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

dzwiwny...

ocenił(a) serial na 6

dziwny, głupi ale lekko wciąga :) oglądam wlasnie trzeci ocinek i co??? dotknie ja czy nie?

ocenił(a) serial na 9
angela4545

Na pewno chcesz to wiedzieć?? Tak od razu?

ocenił(a) serial na 6
Joo

nooo bo nie mam czasu ogladac.... pozatym jest tak kiepsko nagrany ze mi sie nie chce, ale pomysl na film fajny:) wiec dotknie ja czy nie?

ocenił(a) serial na 9
angela4545

No to uwaga (żeby nie było, że nie ostrzegałam)
SpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpo iler
SpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpo iler
Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler Spoiler SpoilerSpoilerSpoilerSpoilerSpoiler

Nie, nie dotknie, będą razem do końca, a on zrobi "ulepszenia" w samochodzie (szyba między kierowcą a pasażerem i rękawica do trzymania za rękę), łóżko też przedzieli folia z rękawicą do obejmowania (jak to głupio brzmi !! haha) , w ostatnim odcinku ona ujawni się ciotkom, olive znajdzie faceta i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie ,choć nie wiadomo co z ciotkami (jedna okazuje sie matka chuck!), bo ich reakcja na znów-żywą-siostrzenico-córkę nie jest pokazana.
To tak w bardzo wielkim skrócie :)

ocenił(a) serial na 6
Joo

hehe dzięki za streszczenie:) ale pomysłowo! ciekawe....jak dobrze pokombinują to sie bedą mogli nawet dobrze zabawić w tym łóżku ;p
pzdr.

angela4545

no, na początku też się zastanawiałam, czy ją dotknie, ale wziełam to na logikę - są przecież 2 serie, o czymś muszą być :>

ocenił(a) serial na 9
auberginesgeneration

Ja tam miałam nadzieję przez całe 2 sezony, że ją dotknie, bo strasznie mi na nerwy działała. Dużo bardziej lubiłam Olive ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones