PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407005}

Gdzie pachną stokrotki

Pushing Daisies
7,8 9 715
ocen
7,8 10 1 9715
5,7 3
oceny krytyków
Gdzie pachną stokrotki
powrót do forum serialu Gdzie pachną stokrotki

odc.6, seria 2

użytkownik usunięty

A ja mam prośbę o streszczenie 6 odcinka z serii 2- "Oh, oh, oh, it`s Magic!". Bardzo mi zależy. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9

Ned poznaje swoich przyrodnich braci, którzy dają mu wejściówki na pokaz magii Wielkiego Herrmana, który w pewnym sensie zastąpił im ojca, kiedy ten prawdziwy porzucił ich w trakcie trwania przedstawienia.
Ned nie chce iść, bo zraził się do magii i magików, kiedy porzucił go ojciec i przez cały odcinek próbuje się uporać z emocjami.
W międzyczasie Chuck wydzwania do Lily probując od niej wydobyć wyznanie, że ma córkę, ale też by usłyszeć jej głos.
Dwayt Dixon próbuje wydobyć od Lily i Vivian zegarek ojca Chuck. Kiedy dowiaduje się, że został pogrzebany razem z Chuck, rozkopuje jej grób.
Wielki Hermann znika podczas wykonywania sztuczki - bliźniacy myślą, że uciekł i to przeżywają, ale okazało się, że Herrman został zasabotażowany a jego ciało ukryto w podziemiach teatru. Mordercą okazał się Gunther Pinker, występujący jako support Herrmana (dziwak połykający gryzonie i małe kotki)
Maurice i Ralston (bliźniacy) odziedziczyli po Herrmanie księgę, w której wyjawił sekrety swoich sztuczek, którą postanowili podzielić się z Alexandrią, asystentką Herrmana, pierwotnie podejrzaną o morderstwo.
Chuck ma szansę na szczerą rozmowę z matką dzięki Olive, która z ukrytym mikrofonem idzie do Lily i naciąga ją na zwierzenia

użytkownik usunięty
Perfectlymatte

ok. Dzięki wielkie. Pozdrawiam.
Jeszcze raz pozdrawiam, bo za krótki :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones