PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567331}

Generator Rex

6,5 723
oceny
6,5 10 1 723
Generator Rex
powrót do forum serialu Generator Rex

Generator Rex a Ben 10

ocenił(a) serial na 9

Uwielbiam Generatora Rexa! <3 Moim zdaniem 60 porządnych odcinków o Reksie jest sto razy lepszych niż miliony Benów! Uwielbiam Rexa i tak jak Cesar nabijam się z jego hiszpańskich tekstów (np. jakieś "czicziniores") Hahaha!

Mikaza

Co ciekawe ten crapowy Rex był robiony przez te same osoby co crapowy Ben.

Mikaza

Rex to gówno tego się nawet oglądać nie da a Bena uwielbiam chociaż mam 16lat

ocenił(a) serial na 10
Faramir10163

Dla mnie jakoś obie postacie są fajne.Generator rex został stworzony z klasą i tak aby młodzież po prostu miała satysfakcję z tego co ogląda ;) Cenie w serialach fabułę a Generator Rex tym miażdży Bena i z każdym odcinkiem coraz bardziej wczuwasz się w to oglądasz.Rex do dzisiejszego dnia zachował klasę ,natomiast to całe Omniverse zniszczyło Bena za co współczuje jego fanom

ocenił(a) serial na 8
Mikaza

Miło widzieć że nie tylko ja miło wspominam ten serial. Co prawda dubbing polski wspominam po części średnio ale fabuła i postacie zapadły mi w pamięć.

Mikaza

W końcu rex ma wszystkie odcinki dobre, ale ben ma pecha i dostał parę ostatnich sezonów czy serii całkiem słabych. Ben też jest dobry, tylko ostatnie serie zniszczyły bena. Pierwsze 2 były całkiem porządne, następne już niezbyt.
Faramir10163 i Bartonson12 nie znaja się. Ich sprawa, że tracą porządny serial, którego naprawdę warto obejrzeć, no ale niech sobie oglądają milion razy gorsze nowe bajki przeznaczone dla 4-latków lub młodszych. Sami decydują jak spędzić czas, szkoda jednak czasu ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones